Mikołaj Śmieszek jest kolejnym zawodnikiem, który na FAME MMA 10 zadebiutował w sportach walki. Mikołaj Śmieszek wiek – ile ma lat? Mikołaj Śmieszek dziewczyna – czy jest z kimś w związku? Mikołaj Śmieszek Top Model – które miejsce zajął? Mikołaj Śmieszek dziecko – kim chciał zostać, gdy był młodszy?

Mikołaj Śmieszek wiek i wzrost

Jeśli chodzi o wiek, Mikołaj Śmieszek urodził się w kwietniu 2001 roku. Rocznikowo ma więc 20 lat, dzięki czemu jest jednym z najmłodszych zawodników, jaki wziął udział w walce na FAME MMA. Nie ulega wątpliwości, że wzrost jest niezwykle ważny w karierze modela. Jeśli chodzi o wzrost, Mikołaj Śmieszek mierzy 187 centymetrów.

Mikołaj Śmieszek dziecko

Mikołaj Śmieszek wiek

Mikołaj Śmieszek dziecko – od najmłodszych lat mężczyzna chciał zostać piłkarzem. Występował na pozycji bramkarza, a swoje umiejętności szlifował między innymi w akademii Wisły Kraków.

W sezonie 2018/2019 zanotował pięć występów na poziomie trzeciej ligi w barwach Stali Kraśnik. Wszystkie spotkania zakończyły się porażkami jego drużyny, a Śmieszek wpuścił w tych spotkaniach 13 goli. Z czasem Śmieszek zdał sobie sprawę z tego, że powyżej pewnego poziomu zapewne nie przeskoczy i odpuścił granie w piłkę, poświęcając się innym aktywnościom.

Mikołaj Śmieszek Top Model

 

 

Mikołaj Śmieszek Top Model – to właśnie od udziału w tym programie rozpoczęła się medialna kariera bohatera gali FAME MMA 10. Mikołaj Śmieszek w Top Model wystąpił w finale dziewiątej edycji i wygrał cały program, dzięki czemu stał się niezwykle popularny i lubiany. Jurorzy i telewidzowie byli pod ogromnym wrażeniem jego sportowej sylwetki.

Śmieszek, dzięki wygraniu Top Model, zgarnął nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Czek (fizyczny przedmiot, a nie kwotę), który otrzymał jako triumfator Top Model, przekazał na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Decyzja o porzuceniu piłki nożnej na rzecz występu w programie Top Model, jak widać, okazała się trafna. Śmieszek przebił się w mediach na tyle mocno, że zaoferowano mu walkę na FAME MMA, a jego konta w social mediach urosły do sporych rozmiarów. Wygrana Top Model z pewnością otwiera przed nim także liczne furtki, jeśli chodzi o karierę w modelingu – wiele marek i firm z pewnością zrobi wiele, żeby móc firmować swoje produkty wizerunkiem triumfatora tak prestiżowego i popularnego programu, jakim jest reality show telewizji TVN.

Mikołaj Śmieszek FAME MMA

Mikołaj Śmieszek na Fame mma

 

Mikołaj Śmieszek FAME MMA – jego debiutancki pojedynek na FAME MMA 10 ogłoszono podczas konferencji przed galą FAME MMA 9. Jego rywalem był inny uczestnik programu Top Model, Michał Gała. Panowie nie byli skonfliktowani i pozostają w bardzo dobrych relacjach, o czym mogliśmy się przekonać przy okazji przedstawienia ich właśnie na konferencji FAME MMA 9.

Jak przyznał Śmieszek, pierwotnie celował w pojedynek z bardziej doświadczonym przeciwnikiem. Chciał bowiem już na starcie mieć duże wyzwanie i zaproponował włodarzom FAME MMA między innymi Adriana "Polaka" Polańskiego jako swojego ewentualnego przeciwnika, czyli jednego z najbardziej doświadczonych zawodników w FAME MMA.

- Zastanawiałem się nad Adrianem "Polakiem", chciałem mieć wyzwanie, żeby się sprawdzić. Nie chcę się na nikogo kreować i być groźnym – przyznał szczerze Śmieszek.

Choć Śmieszek wywodzi się ze sportu, czyli z piłki nożnej, podobnie jak przeciwnik nie miał większej styczności ze sportami walki. Pojedynek na FAME MMA traktuje jako spełnienie marzeń, gdyż od dawna interesował się sportami walki.

- Wywodzę się ze sportu, całe życie grałem w piłkę. Całe życie byłem zajawiony sportami walki. FAME MMA to idealne miejsce, żeby się sprawdzić. Jesteśmy freakami i zobaczymy, co freaki potrafią – powiedział podczas konferencji przed galą FAME MMA 9, odnosząc się do swojego doświadczenia w sporcie i przeciwnika.

Śmieszek do debiutu w FAME MMA przygotowywał się w warszawskim klubie 5D GYM CLUB pod okiem trenera Norberta Daszkiewicza, gdzie do swoich debiutanckich pojedynków na FAME MMA 9 trenowali między innymi Paweł „Ponczek” Sikora czy Sylwester Wardęga. „Ponczek” poradził sobie z Patrykiem „Patrykosem” Domke, natomiast Wardęga musiał uznać wyższość Kacpra Błońskiego, przegrywając z nim przed czasem po jednostronnej walce.

W debiucie Śmieszek przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Gałą. Model celnie trafiał w stójce, jednak Gała dominował w parterze i sędziowie wskazali jego triumf.

Mikołaj Śmieszek dziewczyna

Mikołaj Śmieszek dziewczyna – pod tym hasłem próżno szukać czegokolwiek w sieci. Mężczyzna nie chwali się przesadnie swoim życiem prywatnym, w związku z czym to, czy jest z kimś w związku, czy nie, pozostaje tajemnicą.

Mikołaj Śmieszek Instagram

Śmieszek, jak na osobowość medialną przystało, jest popularny w social mediach. Jego konto na Instagramie o nazwie „smieszekmikollaj” śledzi blisko 250 tysięcy obserwujących. Warto dodać, że jest to jego drugie konto na Instagramie, gdyż pierwsze zostało zablokowane we wrześniu 2020 roku za... podszywanie się pod Mikołaja Śmieszka.

Mikołaj Śmieszek Tik Tok

Konto Śmieszka na Tik Toku o nazwie „smieszekmikolaj” obserwuje 240 tysięcy użytkowników tego portalu. Łącznie jego posty polajkowano blisko cztery miliony razy.


Kim jest Mikołaj Śmieszek?
Mikołaj Śmieszek jest modelem.
Który popularny program wygrał Mikołaj Śmieszek?
Mikołaj Śmieszek wygrał 9 edycję Top Model.