Michał Gała na FAME MMA 10 zadebiutował w pojedynku na zasadach MMA. Michał Gała kariera – kiedy stał się rozpoznawalny? Michał Gała Top Model – jak mu poszło? Michał Gała dziewczyna – kim jest jego blondwłosa wybranka?

Michał Gała Top Model

Michał Gała Top Model – od tego wszystko się zaczęło! Mężczyzna wziął udział w ósmej edycji popularnego telewizyjnego reality show emitowanego na antenach stacji TVN. Dał się tam poznać jako niezwykle wesoły chłopak, który skradł serca zarówno jurorów, jak i widzów przed telewizorami czy tych śledzących poczynania uczestników w sieci.

Choć Michał Gała Top Model nie wygrał, stał się bardzo popularny i lubiany. Nie ulega wątpliwości, że udział w tym programie sprawił, że jego kariera medialna na dobre nabrała rozpędu.

Michał Gała wiek, waga i wzrost

Z racji tego, że Michał Gała jest modelem, takie wymiary, jak waga czy wzrost są w jego przypadku kluczowe. Jeśli chodzi o wzrost, Michał Gała mierzy około 185 centymetrów. Michał Gała waga – mężczyzna waży około 84 kilogramów.

Jeśli chodzi o wiek, Michał Gała w 2021 roku będzie świętował 24. urodziny. Gała pochodzi z Trzebiechowa. Ukończył Technikum Ochrony Środowiska w Zielonej Górze.

Michał Gała kariera

kariera michała gały

Michał Gała kariera, czyli od Top Model do... FAME MMA. Udział mężczyzny w Top Model sprawił, że stał się on niezwykle popularny w sieci. Wcześniej co prawda był znany z aplikacji Tik Tok, ale rozgłos, jaki dał mu udział w programie telewizyjnym, z pewnością zrobił swoje, jeśli chodzi o jego rozpoznawalność.

Brał udział również między innymi w reality-show o nazwie "Fame czy Shame", a także na chwilę dołączył do niezwykle popularnego w sieci „Teamu X”.

Michał Gała zarobki

 

 

Michał Gała zarobki, czyli to, co interesuje wielu internautów. W sieci próżno jednak szukać informacji na temat tego, ile zarabia popularny model. Z racji tego, że jest rozpoznawalny, z pewnością może liczyć on na solidne wynagrodzenia, jeśli chodzi o różnego rodzaju współprace z markami czy firmami, które przy pomocy jego wizerunku chcą wypromować dany produkt. Michał Gała zarobki w FAME MMA również nie są znane, ale z pewnością będą wysokie, jak na standardy FAME MMA przystało.

Michał Gała FAME MMA

Michał Gała na gali Fame mma

 

Michał Gała i FAME MMA – tego typu połączenie po raz pierwszy oficjalnie pojawiło się przy okazji konferencji przed galą FAME MMA 9. Wówczas ogłoszono, że Gała zadebiutuje w FAME MMA na gali z numerem 10. Jego rywalem był wówczas inny model, Mikołaj Śmieszek. Panowie nie są skonfliktowani i pozostają w dobrych relacjach, więc wszystko wskazywało na to, że słynnych dymów z ich udziałem na konferencjach nie będzie. Po ogłoszeniu ich walki zamieścili nawet na swoich mediach społecznościowych wspólne zdjęcie.

Michał Gała FAME MMA – do debiutu w formule MMA model przygotowywał się pod okiem uznanego trenera Przemysława Szyszki. Jak przyznał w wywiadzie, nie miał wcześniej styczności ze sportami walki, poza epizodycznym trenowaniem boksu. Skupiał się głównie na treningach siłowych, a przygotowania do FAME MMA 10 były dla niego czymś nowym.

- Poza sportem kulturystycznym, siłowym, bieganiem, nie miałem styczności ze sportami walki. Miesiąc jeździłem na boks, ale na zajęcia grupowe. Trener Szyszka powiedział mi, że na takie zajęcia mógłbym chodzić całe życie, ale wiele bym się nie nauczył. Im więcej osób, tym gorzej. Wartość ma to dopiero wówczas, gdy trener na mnie patrzy, wytyka mi błędy – powiedział Gała w rozmowie z portalem FightsportPL, wspominając treningi pięściarstwa.

Gała dodał także, że zakochał się w sportach walki, a treningi na siłowni wzięły się z faktu, że jako uczeń technikum miał spore kompleksy.

- Wszystko wzięło się z moich kompleksów. Siłownia jest dla mnie terapią, choć teraz z niej zrezygnowałem na rzecz sportów walki, w których się zakochałem. Nie mogłem patrzeć w lustro, wiedziałem, że czas coś ze sobą zrobić – przyznał we wspomnianym wcześniej wywiadzie dla FightsportsPL.

Na gali FAME MMA 10 Gała pokonał Śmieszka jednogłośną decyzją sędziów, górując nad swoim przeciwnikiem w płaszczyźnie parterowej.

Michał Gała dziewczyna

Dziewczyną Michała Gały jest popularna influencerka, Marta „Martirenti” Rentel. Para poznała się przy okazji programu „Fame czy Shame”. Rentel również ma na swoim koncie występ w FAME MMA – na gali z numerem 7 musiała uznać wyższość Marty „Linkimaster” Linkiewicz, przegrywając swój debiutancki pojedynek na zasadach MMA.

Michał Gała Instagram

Występ w Top Model oraz innego rodzaju medialne aktywności sprawiły, że Michał Gała stał się popularny w sieci. Jego konto na Instagramie o nazwie „michalgala_official" śledzi ponad 500 tysięcy obserwujących. A medialna walka na FAME MMA dopiero przed nim!

Michał Gała Tik Tok

Innym portalem społecznościowym, na którym Gała jest niezwykle popularny, jest Tik Tok. Profil "michalgala_official" obserwuje tam 875 tysięcy widzów. Wpisy na profilu łącznie zebrały blisko 20 milionów polubień.


Czym zajmuje się Michał Gała?
Michał Gała zawodowo zajmuje się modelingiem.
Z kim na FAME MMA 10 zawalczył Michał Gała?
Jego rywalem był inny model, Mikołaj Śmieszek.