Wyczekiwana walka na Prime Show MMA 5 została ogłoszona! Federacja potwierdziła stracie między Łukaszem Lupą a Wielkim Bu, którego uczestnictwo ogłosiliśmy klika dni temu. Czego możemy się spodziewać po zestawieniu tych dwojga? Przekonamy się już 1 lipca 2023 we wrocławskiej Hali Orbita.

Łukasz Lupa vs Wielki Bu na Prime Show MMA 5

Jak dowiadujemy się z informacji zamieszczonych przez organizatorów, Łukasz Lupa wraca do oktagonu po ponad roku przerwy. Przypominamy, że jego ostatnie starcie miało miejsce z Pawłem Tyburskim podczas pierwszej edycji Prime Show MMA. Niestety zakończyło się to jego porażką, po której teraz postanowił powrócić. Czy tym razem to on będzie wygranym?

Patryk Wielki Bu Masiak, choć debiutuje we freak fightach, to jest znany z silnych ciosów w innych federacjach. Mowa o nokaucie, którego dokonał w trakcie gali FEN, kiedy to całe starce trwało zaledwie 60 sekund i to za jego sprawą. Jego przeciwnik ma jednak spore doświadczenie, którego zdecydowanie nie może zlekceważyć. Co na to internauci?

Jak możemy zauważyć, użytkownicy są zachwyceni takim zestawieniem. Wielu zastanawia się, któremu z mężczyzn kibicować, gdyż oboje są ich faworytami. Trudno znaleźć inne komentarze niż te pozytywnie zaskoczone taką walką. W jakiej formule odbędzie się walka? Tego jeszcze nie wiemy. Jedni liczą na pokaz siły w formie K-1, natomiast inni czekają na pojedynek w MMA.