Wielki powrót Prime Show MMA 5 ogłoszony, a wraz z nim nie mogło obejść się bez pierwszych zawodników. Gala powraca po pół roku, więc nie może się obejść bez szeroko komentowanej karty walk. Pierwszym ogłoszonym przez federację debiutantem jest Wielki Bu!

Wielki Bu na PRIME Show MMA 5

Już 1 lipca 2023 roku ma odbyć się gala PRIME Show MMA 5! Wielu wyczekiwało tej daty, gdyż od ostatniej edycji, która miała miejsce 26 listopada 2022 roku, o kolejnym wydarzeniu nie było słychać. Finalnie jednak nasze organizatorzy spełnili nasze oczekiwania. Federacja bowiem przedstawiła nam nowego i jednocześnie pierwszego członka karty walk.

Patryk „Wielki Bu” Masiak znany jest przede wszystkim z takich gal oraz wydarzeń jak FEN MMA, czy też Rocky Boxing Night. Podczas 45 edycji pierwszej z wymienionych federacji swojego przeciwnika pokonał w zaledwie 60 sekund! Tym razem jednak całkowicie debiutuje na gali typu freak fight. We wrocławskiej Hali Orbita będzie zmuszony pokazać swój profesjonalizm i mocne ciosy, z których jest powszechnie znany.

Jak internauci reagują na debiut mężczyzny? Wielu z nich jest zachwyconych, zwłaszcza pod kątem sportowych pojedynków. Wielu z nich mocno dopinguje ogłoszonego debiutanta. W przypadku osób, które są fanami głośnych nazwisk, pojawiły się głosy rozczarowania. Wspominają, że po tym, jak Łukasz "Kamerzysta" Wawrzyniak opuścił federację, nie ma sensu oglądać ich wydarzeń.