Fani freak fightowych starć z pewnością nie mogą doczekać się kolejnego wydarzenia spod szyldu federacji Prime. Nic dziwnego, że po czwartej edycji natychmiast pojawiły się pytania odnośnie, kiedy jest Prime Show MMA 5? W międzyczasie pojawiło się wiele plotek o rzekomym bankructwie. Wszystkiemu zaprzeczył Tomasz Bezrąk - CEO Prime MMA, który kilka dni temu ogłosił oficjalną datę gali Prime MMA 5. Kiedy jest Prime Show MMA 5? Kto walczy na Prime Show MMA 5?

Data gali1 lipca 2023
Miejsce galiHala Orbita Wrocław
Wyniki galiWyniki Prime Show MMA 5
Bukmacher Prime Show MMA 5Kod promocyjny Fortuna

Kiedy Prime Show MMA 5?

Kibice wrażeń związanych z freak-fightami w końcu doczekali się piątej edycji gali Prime Show MMA 5. Włodarze długo zwlekali z informacją o tym, kiedy Prime Show MMA 5 się odbędzie. Początkową datą był czerwiec bieżącego roku. Ostatecznie jednak wydarzenie zaplanowano na 1 lipca 2023 roku w Hali Orbita we Wrocławiu! Warto przypomnieć, że będzie to dopiero pierwsza gala tej organizacji w tym roku. Na oficjalnym Instagramie zapowiedziano już wszystkich zawodników. Sporo z nich to debiutanci zarówno w federacji, jak i w sportach walki.

Kto walczy na Prime Show MMA 5?

Wielu spekulowało, że to już koniec organizacji Prime. Jak się okazało nic bardziej mylnego! Don Kasjo i spółka wracają z przytupem i zapowiadają wystrzałowe i tworzące sporo emocji zestawienia. Na ten moment wiemy o tym, jakie twarze pojawią się w karcie walk Prime Show MMA 5. Na zdjęciu z zapowiedzią gali widnieje twarz Kasjusza Życińskiego i Michała "Bagiety" Gorzelanczyka, który na konferencjach kręci niezłe dymy. Ich z pewnością zobaczymy na piątej odsłonie. Włodarze na pierwszej konferencji odkryli pozostałe zestawienia. Na ten moment znamy już wszystkie starcia:

Walka wieczoru

 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Dominik Zadora

Co-main event

 • Michał "Bagieta" Gorzelanczyk vs Jan "Jaś" Kapela
 • Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak vs Jacek "Muran" Murański
 • Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak vs Ernset "Red" Ivanda

Karta główna

 • Łukasz Lupa vs Patryk "Wielki Bu" Masiak
 • Sebastian "Ztrolowany" Nowak vs Mateusz "Tarzan" Leśniak
 • Adrian "Puszbarbie" Salwa vs Ewa Piątkowska
 • Adrian Cios vs Łukasz "Magical JR" Zwierzyński

Karta wstępna

 • Kacper "Polish Machine" Miklasz vs Daniel "Hunter" Więcławski
 • Łukasz Karpiński vs Dominik "The Karpi" Kasprzak
 • Ronaldo "Czarny Polak" Miranda vs Tomasz Olejnik

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime Show MMA 5. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!


Kiedy Prime Show MMA 5?
Gala odbędzie się w sobotę 1 lipca 2023 roku.