Fani freak fightowych starć z pewnością nie mogą doczekać się kolejnego wydarzenia spod szyldu federacji Prime. Nic dziwnego, że po czwartej edycji natychmiast pojawiły się pytania odnośnie, kiedy jest Prime Show MMA 5? W międzyczasie pojawiło się wiele plotek o rzekomym bankructwie. Wszystkiemu zaprzeczył Tomasz Bezrąk - CEO Prime MMA, który kilka dni temu ogłosił oficjalną datę gali Prime MMA 5. Kiedy jest Prime Show MMA 5? Kto walczy na Prime Show MMA 5?

Data gali1 lipca 2023
Miejsce galiHala Orbita Wrocław
Bukmacher Prime Show MMA 5Kod promocyjny Fortuna

Kiedy Prime Show MMA 5?

Kibice wrażeń związanych z freak-fightami w końcu doczekali się piątej edycji gali Prime Show MMA 5. Włodarze długo zwlekali z informacją o tym, kiedy Prime Show MMA 5 się odbędzie. Początkową datą był czerwiec bieżącego roku. Ostatecznie jednak wydarzenie zaplanowano na 1 lipca 2023 roku w Hali Orbita we Wrocławiu! Warto przypomnieć, że będzie to dopiero pierwsza gala tej organizacji w tym roku. Na oficjalnym Instagramie zapowiedziano, że już niebawem ogłoszeni zostaną nowi zawodnicy i debiutanci. Nie możemy się już doczekać, kto to będzie.

Kto walczy na Prime Show MMA 5?

Wielu spekulowało, że to już koniec organizacji Prime. Jak się okazało nic bardziej mylnego! Don Kasjo i spółka wracają z przytupem i zapowiadają wystrzałowe i tworzące sporo emocji zestawienia. Na ten moment nie wiele wiadomo, jakie twarze pojawią się w karcie walk Prime Show MMA 5. Na zdjęciu z zapowiedzią gali widnieje twarz Kasjusza Życińskiego i Michała "Bagiety" Gorzelanczyka, który na konferencjach kręci niezłe dymy. Ich z pewnością zobaczymy na piątej odsłonie. Włodarze powoli odkrywają pozostałe zestawienia. Na ten moment znamy kilka z nich:

  • Michał "Bagieta" Gorzelanczyk vs Jaś Kapela
  • Łukasz Lupa vs Patryk "Wielki Bu" Masiak
  • Sebastian "Ztrolowany" Nowak vs TBA

Kiedy Prime Show MMA 5?
Gala odbędzie się w sobotę 1 lipca 2023 roku.