Wszystkie walki Prime Show MMA 5

Nie byłeś w stanie oglądać gali Prime Show MMA 5 na żywo? Nic nie szkodzi. Relację Prime MMA 5 i wyniki wszystkich walk znajdziesz właśnie tutaj. Pierwszy pojedynek rozpoczął się około godziny 20:30. W sumie zobaczyliśmy aż 12 pojedynków. Najciekawiej zapowiadało się starcie kobiety z mężczyzną. Tego wyzwania podjęła się mistrzyni w boksie, Ewa Piątkowska, która skrzyżowała rękawice z kontrowersyjnym twórcą internetowym, "Puszbarberem". Spore emocje wywoływała walka "Bagiety" z "Jasiem Kapelą" oraz Pawła Jóźwiaka z Jackiem Murańskim. Kto wygrał na Prime MMA 5? Jak przedstawiają się wyniki Prime MMA 5?

Prime Show MMA 5 wyniki - kto wygrał?

W pierwszej walce, którą można było obstawiać w Fortunie (Załóż konto z kodem promocyjnym Fortuna i ciesz się z darmowych środków o wartości 20 PLN) zmierzyli się debiutujący Ronaldo "Czarny Polak" Miranda oraz Tomasz Olejnik. Miranda już od pierwszych sekund ruszył na Olejnika, wywierając niesamowitą presję. Po gradzie ciosów, które przetrwał Olejnik tempo na chwilę spadło, ale po chwili Miranda obalił rywala. Olejnik oddał plecy i po kolejnej nawałnicy ciosów sędzia przerwał pojedynek.

Druga walka zakończyła się niespodziewanym nokautem ze strony Polish Machine. Hunter przed tym starciem był ogromnym faworytem. Kurs na jego zwycięstwo wynosił zaledwie 1.20.

Wyniki karty głównej

Po dwóch darmowych walkach przyszedł czas na główną kartę gali. Jako pierwsi wyszli debiutanci, Łukasz Karpiński i Damian "The Karpi" Trybała. Walkę pod swoje dyktando prowadził "The Karpi", który wziął ten pojedynek na kilka dni przed wydarzeniem. Pod koniec drugiej rundy Trybała w pełnym dosiadzie zasypał byłego uczestnika Hotel Paradise silnymi ciosami i sędzia praktycznie równo z gongiem zakończył starcie.

W czwartym bardziej sportowym pojedynku Grzegorz Szulakowski pokonał "Trybsona" przez TKO w rundzie drugiej.

Piąta walka została unieważniona (no contest). W drugiej rundzie Tarzan w ferworze walki uderzył Ztrolowanego kilkukrotnie w tył głowy, czym go oszołomił. Jest to niedozwolone, a Ztrolowany miał problem z utrzymaniem równowagi, więc walka musiała zostać przerwana.

Faworyzowany Wielki Bu co prawda przegrał zakład o 50 tysięcy złotych (walka wyszła poza pierwszą rundę), ale ostatecznie poddał Lupę w drugiej rundzie.

W walce przed co-main eventem Ewa Piątkowska pokonała dużo cięższego Salwę przez jednogłośną decyzję sędziów.

Następnie w klatce miało dojść do głośnej walki pomiędzy Adrianem Ciosem a Łukaszem "Magical JR" Malankowskim. Ku zdziwieniu wszystkich obecnych w hali Orbita we Wrocławiu właściciel Prime MMA ogłosił, że Adrian Cios odmówił walki z młodszym bratem Daniela Magicala. Tym samym pojedynek został anulowany.

Wyniki Co-main eventów

Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak odbił się od ostatniej porażki z Marcinem Najmanem i pokonał w pierwszym co-main evencie Jacka Murańskiego przez jednogłośną decyzję sędziów.

Michał "Bagietka" Gorzelańczyk po porażce z "Kamerzystą" na Prime MMA 4 odrobił lekcję i nie zlekceważył Jasia Kapeli, pokonując go po drugiej rundzie (odmowa Kapeli do wyjścia do 3. rundy).

W ostatnim co-main evencie po raz drugi w klatce pojawił się Paweł Jóźwiak, który wcześniej pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów Jacka Murańskiego. Walka z Ernestem "Red" Ivandą potrwała zaledwie kilkadziesiąt sekund. Jóźwiak rozbił "Reda" w parterze i sędzia przerwał pojedynek.

Wynik main-eventu

Małe rękawice okazały się zgubne dla "Don Kasjo". Pierwsza runda padła łupem Zadory, który celnie punktował Kasjusza broniącego się za podwójną gardą. Druga runda była bardziej wyrównana i pod koniec było widać, że Zadora opadł lekko z sił. Było to jednak złudne. Życiński agresywnie wszedł w trzeciej odsłonie, ale Zadora trafił potężnym lewym sierpowym i Kasjusz po raz pierwszy był liczony. Po chwili Zadora ruszył ponownie i posłał "Don Kasjo" na deski. Do klatki wkroczyli lekarze, którzy dopuścili go do dalszej walki, ale długo to nie potrwało. Zadora zasypał włodarza Prime ciosami i sędzia przerwał walkę.

Prime Show MMA 5 wyniki walk

Prime MMA 5 wyniki walk na żywo 1 lipca znajdziecie w tym właśnie miejscu. Pogrubiona czcionka u zawodnika oznacza jego zwycięstwo.

Walka wieczoru

Co-main event

Karta główna

Karta wstępna

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Prime Show MMA 5. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!