Już za niedługi czas będziemy mogli oglądać wydarzenie Move Federation 2. Wśród ogłoszonych zawodników, znalazły się spore zaskoczenia, jak choćby obecność popularnego rapera Quebonafide, czy Genzie. W ostatnim czasie jednak zapowiedziano, że podczas gali na boisku pojawi się również Lexy Chaplin - właścicielka Clout MMA i influenerka - wraz ze swoją drużyną. Kto się w niej znajdzie?

Lexy Chaplin zagra na Move Federation 2 - Kto zasila jej skład?

Choć mogło się ostatnio wydawać, że Lexy Chaplin jest ciszej, to ona sama postanowiła odciąć od siebie te łatkę. Wielkim krokiem w tę stronę było ogłoszenie jej udziału w gali Move Federation 2. Udział zawodniczki freak fight ogłoszono wraz z jej całym składem. Co ciekawe, jego większość, a właściwie niemal cały skład, to rodzina kobiety. Ta jednak nigdy nie ukrywała, że jest z nią bardzo zżyta.

Kto dokładnie znajduje się zatem w ogłoszonym składzie? Do tej listy zalicza się Christina Chaplin (siostra Lexy), Veronika Gonzalez (jej kuzynka), kolejna kuzynka, a także brat Lexy. Jak wiadomo, Anthony Chaplin nie tylko pojawi się na boisku, ale również na gali CLOUT MMA 2. Jego obecność na gali jest ogromnie komentowana, gdyż brat jest nieletni. Ona sama mówi, że nie chce tej walki oglądać.

Co ciekawe, skład drużyny Lexy nie tylko skupił się na rodzinie. Wyjątkiem w tej sytuacji jest Patrycja Wieja, która jest jej dobrą koleżanką i partnerką od sparingów na treningach. Co ciekawe, drużyna mająca znaleźć się naprzeciw tej grupy, również może pochwalić się ciekawym składem, gdyż na jej czele staje Wojtek Gola, czyli włodarz konkurencyjnej dla Lexy federacji.