Jakiś czas temu ogłoszono, że na CLOUT MMA 2 zawalczy brat Lexy. On, jak i jego rywal są w dość kontrowersyjnym wieku, bo mają dopiero 17 lat.

Lexy o walce jej brata Toniego

Federacja z każdym dniem zaskakuje coraz bardziej, jednego dnia walka 1 vs 10, drugiego pojedynek siedemnastolatków. Jednak czy środowisko freak fightów, gdzie same konferencje budowane są wokół wyzwisk czy przemocy, to dobre miejsce dla dzieci? Oczywiście wielu zawodników profesjonalnych zaczynało w tym wieku, jednak ważne jest tu słowo "profesjonalnych". Prawdziwe sporty walki znacząco różnią się od tych, które oferują nam niektóre federacje. Aktualna karta walk na CLOUT MMA 2 jest pełna takich dziwnych czy kontrowersyjnych pojedynków. Federacja w tej edycji zdecydowanie odstawiła definicję sportu na bok, a zdecydowała się na rozrywkę.

Nie mogę się doczekać tej walki, ale też nie chcę jej oglądać - tak to skomentowała Lexy. Możemy się domyślać, że starcie odbędzie się na bezpiecznych warunkach, ponieważ na zasadach semi-pro. Jednak czy pchanie własnego, niepełnoletniego brata do oktagonu jest odpowiedzialne? Oceńcie sami.