Parę lat temu mieliśmy okazję zobaczyć filmik na YouTube, jak młody chłopak toczy walkę 1 na 10 z cieniem. To właśnie Boro, i to właśnie on został następnym zawodnikiem Clout MMA 2!

Walka Boro 1vs10

Każdy starszy widz na pewno pamięta ten film. Jak ta tamte czasy i wiek chłopaka, świetnie pokazał on swoje umiejętności. Po długim czasie ktoś postanowił wreszcie docenić jego talent w K-1, a jest to właśnie Clout MMA! Boro zawalczy 28 października w swoim kultowym zestawieniu 1 na 10. Aktualnie trwa casting na pozostałych zawodników walki. Wyniki zostaną podane już niedługo, a zgłoszenia są zbierane przez najbliższy tydzień.

Casting CLOUT MMA 2

Przeciwnicy nie zostali jeszcze ogłoszeni, a tak naprawdę nie są jeszcze nawet wybrani. Do 18 września 2023 roku trwa casting, co oznacza że każdy może wystąpić w oktagonie z Boro! Wystarczy jedynie nagrać krótki filmik o sobie. Z każdym dniem Clout MMA coraz bardziej zaskakuje swoich widzów. Najpierw walka ze zmianą formuły, a teraz pojedynek, w którym wszyscy mają szansę stanąć w oktagonie tej federacji!