Organizacja Clout MMA ogłosiła kolejną walkę, która odbędzie się na gali w Płocku 28 października. Jak się okazuje, do klatki wejdzie brat Lexy Chaplin! Toni Chaplin skrzyżuje rękawice z również debiutującym Gawronkiem.

Toni Chaplin vs Gawronek na Clout MMA 2

Takiego zestawienia chyba nikt się nie spodziewał. Brat Lexy Chaplin, czyli współwłaścicielki Clout MMA zadebiutuje na najbliższej gali tej organizacji. Jego rywalem będzie Gawronek, czyli postać anonimowa w świecie freak fightów. Organizacja Clout MMA reklamuje to starcie jako pojedynek dwóch najmłodszych zawodników w historii freak fightów. Starcie to odbędzie się na zasadach semi-pro.

Takie zestawienie dodane do karty walk Clout MMA 2 może nieco dziwić. Obaj zawodnicy są bowiem kompletnie nieznani. Wygląda więc na to, że obaj otrzymali szansę walki na tak dużej gali tylko przez znajomości.

Toni Chaplin dzięki rozpoznawalnej siostrze, natomiast Gawronek najprawdopodobniej dzięki jego kontaktom z innymi influencerami takimi jak Kuba Nowaczkiewicz czy Liza. Wchodząc bowiem na jego Instagrama można zauważyć głównie zdjęcia z innymi, bardziej rozpoznawalnymi influencerami.