Sobota już niebawem, a to oznacza, że będziemy świadkami starcia, w którym Laluna zmierzy się z Agnieszką Bobek. Będzie to kolejny pojedynek podczas gali Clout MMA 2. Kiedy walka Laluna vs Bobek? O której godzinie walka Laluna vs Bobek?

Laluna vs Bobek - Data

Walka, w której Laluna zmierzy się z Agnieszką Bobek, odbędzie się już 28 października 2023 roku. Panie zaprezentują swoje umiejętności w płockiej arenie. Zarówno to starcie, jak i wszystkie inne, które będą miały miejsce podczas tej gali możecie obstawiać wykorzystując Fortuna kod promocyjny. Z jego pomocą możecie otrzymać bonusy o łącznej wartości wynoszącej nawet do 635 PLN!

O której godzinie jest walka Laluna vs Bobek?

Jak można się domyślać, federacja Clout MMA już od jakiegoś czasu ma zaplanowaną kolejność dotyczącą poszczególnych walk podczas swojego wydarzenia. Z tego też względu wiemy, że już od godziny 19:00 możemy spodziewać się studia. Walka Laluna vs Bobek została zaplanowana na godzinę 21:30. Oczywiście transmisję warto śledzić wcześniej, gdyż poprzednie starcia mogą trwać krócej, niż zaplanowano. Chcąc śledzić wszystkie walki, sprawdzajcie relację i wyniki na żywo Clout MMA 2.

Wszystkie walki Clout MMA 2