Gala FAME MMA 20 już niedługo, a dopiero niedawno odkryto całą kartę walk. Będzie to jubileuszowa gala, więc widzowie mają naprawdę wysokie oczekiwania - czy federacji uda się zadowolić każdego?

Walka Wronek vs Olejnik na FAME MMA 20

Aktualnie jednym z popularniejszych kanałów na YouTube jest Bungee. Bandura i Dzinold, którzy już kilka razy walczyli w oktagonie FAME MMA, są głównymi uczestnikami tego projektu.

Jednak co kanał Bungee ma wspólnego z kartą walk FAME MMA 20? Już od grudnia wiadomo, że podczas nadchodzącego wydarzenia będziemy mieli okazję zobaczyć walkę Jakuba Koseckiego z Tuszolem, czyli również jednym z uczestników projektu.

Federacja właśnie ogłosiła, że na zbliżającej się gali zobaczymy w oktagonie jeszcze jednego zawodnika związanego z kanałem Bungee, a będzie nim Wronek! Wiktor Wronka już 10 lutego będzie miał swój debiut w oktagonie FAME MMA, a zawalczy z Tomkiem Olejnikiem.

Już w czwartek, o godzinie 20:00 odbędzie się program FACE2FACE. Oprócz zawodników z nowego zestawienia, zobaczymy także Daro Lwa i Xayoo.

Wiktor ma zaledwie 19 lat, co oznacza, że jest on o 5 lat młodszy od swojego rywala. Olejnik posiada delikatną przewagę fizyczną, więc dla Wronka nie będzie to łatwa walka. Grupa Bungee do tej pory ma nieskazitelny bilans - zarówno Bandura, jak i Dzinold nie przegrali jeszcze żadnego pojedynku. Aktualnie Tuszol i Wronek mają wysoko postawioną poprzeczkę.