Gala Clout MMA 1 zadebiutuje na rynku freak fightów już 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze. Niedawno poznaliśmy pierwsze zestawienie zawodników na wydarzeniu, w którym zmierzy się Najman z Fonfarą. Federacja nie trzymała nas jednak długo w niepewności i zapowiedziała kolejne starcie. Ten pojedynek może wydawać się znajomy.

Labryga vs Crazy na CLOUT MMA 1 - Walka, która miała się odbyć

Na karcie walk CLOUT MMA 1 pojawiły się nowe nazwiska, dzięki którym może ona trafić do topki rynku federacji freak fightów. Pierwszy z tych zapowiedzianych pojedynków z pewnością wzbudził emocje, natomiast druga z ogłoszonych walk wcale nie wydaje się mniej atrakcyjna. W oktagonie zmierzy się Denis Labryga z Dawidem "Crazy" Załęckim.

Oczywiście wiadomość o ogłoszeniu Denisa Labrygi nikogo nie zaskakuje, gdyż jest on bliskim przyjacielem Lexy Chaplin, która jest ambasadorem CLOUT MMA. Faktem jest jednak, że ta walka miała się już odbyć podczas odwołanej gali High League 7. Przechwycenie pojedynku nie jest jednak nowością, gdyż podczas Fame MMA Friday Arena 1 zarówno CO-Main Event, jak i Main Event miały mieć miejsce również na HL.

W tej sytuacji można się zastanawiać, jakie jeszcze transfery ujrzymy w przypadku nowej federacji Sławomira Peszko i Lexy Chaplin. Jeśli chodzi o szczegóły pojedynku mężczyzn, to wiemy, że zobaczymy go w formule K-1. Oznacza to, że odbędzie się tak, jak było to pierwotnie zapowiedziane podczas siódmej edycji High League. Taka pozycja na karcie walk zwróci uwagę wielu widzów.