We wtorek 2 kwietnia odbyła się Zadyma#2 Prime MMA 8, na której pojawili się Daro Lew, Bagieta, Kolar oraz Lasik. Między dwójką ostatnich wrzało i w końcu doszło do eskalacji! Kolar postanowił wziąć sprawy w swoje ręce!

Lasik vs Kolar - Doszło do rękoczynów i wysypania robaków na głowę!

Podczas wydarzenia Zadyma#2 dochodziło do różnych ciekawych sytuacji. Mowa choćby o momencie, w którym Daro Lew rozciął nos Bagiecie. W trakcie trwania programu Kuba Lasik był wyjątkowo aktywny i głośny, co nie podobało się dzwoniącym. W pewnym momencie prowadzący poprosił jego wraz z Kolarem, by stanęli do Face2Face.

Już po chwili stania naprzeciwko siebie Kolar postanowił rzucić w Lasika klapkiem. W rezultacie tego incydentu mężczyźni zaczęli się przepychać, jednak prowadzący szybko opanował sytuację. Kiedy już wrócili na miejsce, pierwszy z nich zapowiedział, że ma dla Kuby prezent. Okazało się, że są to robaki, które zostały wyspane na głowę Lasika przez jego rywala.

Zawodnik był oburzony zachowaniem swojego przeciwnika i zaczął w jego stronę rzucać stek przekleństw. Pełna karta walk Prime MMA 8 jest już dostępna.