Na wtorkowym programie Prime MMA 8 mieliśmy okazję zobaczyć Jakuba Lasika, Kolara, Daro Lwa oraz Bagietę. Atmosfera była napięta przez całą transmisję - oczywiście nie zabrakło rękoczynów.

Daro Lew zaatakował Bagietę

Pojedynek Daro Lwa z Bagietą już od dawna znajduje się na karcie walk Prime Show MMA 8. Zawodnicy nie darzą siebie sympatią, a podczas wtorkowego programu wywiązała się między nimi dość agresywna wymiana zdań. Dariusz zarzucił swojemu rywalowi, że traktuje on ludzi bez szacunku - pluje na innych czy pokazuje środkowy palec. Oczywiście Bagieta się tego wyparł.

Do rozmowy włączył się także Jakub Lasik, który nie dopuścił Bagiety do głosu. Konwersacja zamieniła się w zwykłe przekrzykiwanie. Gorzelańczyk w nerwach nazwał swojego rywala "menelem", co bardzo go oburzyło. Daro Lew od razu ruszył na Bagietę, uderzając  go w twarz i prawie łamiąc mu nos.

Ochrona zareagowała dopiero po czasie - wyglądało to, jakby pozwolili oni na atak ze strony Dariusza. Na twarzy Bagiety natychmiastowo pojawiła się krew. Ucierpiały także jego okulary, lecz Daro Lew obiecał, że zapłaci za nie.