Red to kolejna osoba, która zdecydowała się wkroczyć w świat frak fightów. Już 1 lipca zadebiutuje on w MMA na gali Prime Show MMA 5. Sprawdź kim jest Red?

Kim jest Red?

Kim jest Red? Kto to Red? Red to raper, który swoją karierę muzyczną rozpoczął w 1997 roku. Był on członkiem grupy "Obóz TA", w której skład wchodził również między innymi popularny Adam "O.S.T.R." Ostrowski. Red współtworzył zespół "Obóz TA" do 2005 roku. Później skupił się na współpracy z innym raperem i producentem Pawłem "Spinache" Grabowskim. Red ma na swoim koncie cztery albumy muzyczne.

Dużą popularność przyniósł mu także prowadzony przez niego podcast "Czerwona kartka". Raper prowadził go w serwisie cgm.pl, a wśród jego gości znalazły się takie osoby jak Malik Montana czy współwłaściciel federacji KSW - Maciej Kawulski.

Red imię i nazwisko

Jak nazywa się Red? Raper i nowy zawodnik Prime Show MMA tak naprawdę nazywa się Ernest Ivanda.

Red pochodzenie

Pochodzenia Reda jest dość skomplikowane. Jego matka jest Polką, ojciec Chorwatem, a urodził się w Genewie w Szwajcarii. Z tego powodu ma potrójne obywatelstwo. Warto też dodać, że Red jest muzułmaninem.

Red wiek

Ile lat ma Red? Ernest Ivanda urodził się w 3 maja 1978 roku. Oznacza to, że obecnie ma 45 lat.

Red wzrost

Ile wzrostu ma Red? Dokładny wzrost zawodnika poznamy przy okazji jego debiutu w MMA. Wydaje się jednak, że Red ma około 175 centymetrów wzrostu.

Red waga

Ile waży Ernest Red Ivanda? Wagę Reda poznamy dzień przed galą Prime Show MMA 5, podczas oficjalnego ważenia. Patrząc jednak na jego sylwetkę, można wnioskować, że Red waży ponad 100 kilogramów.

Red walki

Na ten moment nie wiadomo czy Red ma jakiekolwiek doświadczenie w walkach. O tym powinniśmy się jednak przekonać już niedługo przy okazji jego debiutu w klatce. Swoją pierwszą zawodową walkę Red stoczy bowiem 1 lipca na Prime Show MMA 5. Zakłady na walki Reda w Prime Show MMA obsługuje Fortuna (sprawdź kod promocyjny Fortuna).

Red rekord

Jaki rekord ma Red? Aktualnie jest on zerowy. Zawodnik ten wciąż czeka bowiem na swój debiut.

Rekord MMA: 0-1-0

Red Prime Show MMA

W czerwcu 2022 roku Red został ogłoszony jako nowy zawodnik Prime Show MMA. Raper miał wystąpić na drugiej gali organizacji 9 lipca 2022 roku, a w swoim debiucie miał się zmierzyć z Piotrem Kałuskim znanym jako "Ochroniarz oszusta z Tindera". Do walki tej jednak nie doszło, ponieważ na nieco ponad tydzień przed walką Red dostał udaru. Debiut Ivandy w Prime Show MMA ostatecznie odbędzie 1 lipca podczas piątej gali organizacji.

Red vs Jóźwiak

Rywalem Reda na Prime Show MMA 5 będzie Paweł Jóźwiak. Pomiędzy zawodnikami nie ma konfliktu, a więc kibice mogą spodziewać się czysto sportowego pojedynku.

Red Instagram

Raper Red jest obecny na Instagramie. Nowego zawodnika organizacji Prime Show MMA można znaleźć na tej platformie pod nickiem @redoficjalnie. Poczynania Ernesta Ivandy śledzi aktualnie prawie 20 tysięcy obserwujących.


Ile lat ma Red?
Red ma 45 lat.
Kiedy Red zadebiutuje w Prime Show MMA?
Red zadebiutuje w organizacji Prime Show MMA 1 lipca w walce z Pawłem Jóźwiakiem.