Przed nami druga gala Gromdy w tym roku. Popularność pojedynków na gołe pięści cały czas rośnie, dlatego nie dziwi fakt, że pojawiają się takie pytania, jak kiedy jest Gromda 13? Kto walczy na Gromda 13? Gdzie oglądać galę Gromda 13? Kolejna odsłona Gromdy zapowiada się wyśmienicie ze względu na to, że będziemy świadkami walk wielu debiutantów, nie tylko z Polski. Oczy skupione będą jednak przede wszystkim na walce wieczoru. Zmierzą się w niej dwa niepokonani dotychczas zawodnicy Mateusz "Don Diego" Kubiszyn i Bartłomiej "Balboa" Domalik.

Data gali 26 maja 2023 roku
Miejsce galiPionki, Gromda Fight Club
Transmisja galiPPV
Walka wieczoruMateusz "Don Diego" Kubiszyn vs Bartłomiej "Balboa" Domalik
Bukmacher Gromda 13Ranking bukmacherów

Kiedy Gromda 13?

Odpowiedź na pytanie, kiedy Gromda 13 poznaliśmy już w marcu na oficjalnych mediach społecznościowych federacji. Termin trzynastej gali walk na gołe pięści to 26 maja 2023 roku.

Hitowe starcie, najlepsi z najlepszych fighterów walk na gołe pięści. DON DIEGO, czyli pogromca TYSONA, karciciel chuliganów i samozwańczych bad boy-ów. BALBOA, czyli legendarny wściekły byk, międzynarodowy champion oraz król nokautu walk na gołe pięści.

O której godzinie Gromda 13?

Kibice, których fascynują walki na gołe pięści, będą mogli wchodzić na obiekt w Pionkach około godziny 19:00. Przed rozpoczęciem gali zaplanowane jest studio, a pierwszy pojedynek z karty walk Gromda 13 zacznie się o godzinie 20:00.

Gdzie Gromda 13

Poznaliśmy odpowiedź na pytanie, kiedy Gromda 13. Teraz czas na kolejną dawkę informacji związaną z tym, gdzie odbędzie się gala Gromda 13? Właściciele jednej z największych federacji walk na gołe pięści w Polsce po zorganizowaniu czterech eventów w zeszłym roku postanowili mocno wejść w rok 2023 z trzynastą edycją, która standardowo odbędzie się w Pionkach – małej miejscowości w województwie mazowieckim. Jest to miasto, które gości Gromdę od początku. Gromda 13 odbędzie się na mogącej pomieścić kilkadziesiąt widzów hali w Gromda Fight Club.

Gromda 13 gdzie oglądać

Nie jest niczym niezwykłym, że całą galę Gromda 13 będzie można obejrzeć wyłącznie w systemie pay-per-view. Aby oglądać transmisję Gromda 13 na żywo, należy wejść na oficjalną stronę federacji, zarejestrować konto i wykupić dostęp do transmisji. Cena pakietów wygląda następująco:

 • Basic: 34,99 PLN
 • Premium: 39,99 PLN
 • VIP: 44,99 PLN

Kto walczy na Gromda 13

Czym byłaby gala Gromda 13 bez zawodników i jednych z najtwardszych "bijoków" w Polsce, którzy nie czują strachu w walce na gołe pięści? Kto walczy na Gromda 13? Karta walk, którą można wypada naprawdę imponująco. Zdaniem wielu będzie to jedna z lepszych gal w tym roku. Głównie za sprawą walki wieczoru, czyli starcia Don Diego vs Balboa o pas mistrzowski. To trzeba zobaczyć! Ponadto pojawią się nowe twarze z Polski i zza granicy. W trakcie Gromdy 13 klasycznie będziemy świadkami turnieju o nagrodę 100 tys. złotych. Organizatorzy nie zapomnieli także o super fightach.

Walka wieczoru:

 • Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs Bartłomiej "Balboa" Domalik

Turniej główny (ćwierćfinały):

 • Artur "Sieniaw" Sieńsko vs Cygan
 • Jakub "Słomka" Słomka vs Morela
 • Siwollo vs Sztanga
 • Basque vs Bullet

Superfighty:

 • Łukasz "Goat" Parobiec vs Valentin "French King" Vauthiers
 • Paweł "Gorilla" Werszynin vs Piotr "Capo" Półchłopek
 • Paul "Pairs" Bichet vs "Wazyl"
 • Sebastian "Scarface" Skiermański vs Rafał "Łazar" Łazarek

Kiedy jest Gromda 13?
Trzynasta edycja odbędzie się w piątek 26 maja.
Gdzie odbędzie się Gromda 13?
Wydarzenie jak zwykle będzie można obejrzeć w miejscowości Pionki.