Gromda 13 zbliża się wielkimi krokami. To właśnie na tej edycji poznamy niekwestionowanego mistrza walk na gołe pięści. O to miano powalczą niepokonani Mateusz "Don Diego" Kubiszyn oraz Bartłomiej "Balboa" Domalik. Galę Gromda 13 można obejrzeć w systemie pay-per-view, po wykupieniu dostępu na oficjalnej stronie federacji.

Jak wykupić PPV na Gromda 13

Wykupienie dostępu pay-per-view do Gromdy 13 jest bardzo proste. Aby to zrobić, wystarczy wykonać kilka prostych kroków.

  1. Wejdź na stronę gromda.tv
  2. Zarejestruj konto
  3. Kliknij przycisk "Kup dostęp"
  4. Wybierz jeden z trzech pakietów
  5. Wybierz metodę płatności
  6. Zapłać

Cena PPV Gromda 13

Jak zawsze w przypadku gali Gromda, podczas trzynastej edycji odbędzie się kolejny turniej złożony z ośmiu zawodników. Wszyscy kibice czekają jednak na walkę Don Diego vs Balboa, która wyłoni niekwestionowanego mistrza Gromdy. Fani walk na gołe pięści nie mogą przegapić tego starcia.

Aby obejrzeć transmisję Gromda 13 na żywo, należy wejść na stronę gromda.tv, zarejestrować konto i wykupić pay-per-view. Dostęp do wydarzenia oferowany jest w trzech różnych pakietach:

  • Basic (34,99 PLN) – dostęp do transmisji w jakości 720p, dostęp do zapisu wideo z gali przez 24 godziny
  • Premium (39,99 PLN) – dostęp do transmisji w jakości 1080p. Dostęp do zapisu wideo z gali przez 7 dni
  • VIP (44,99 PLN) - pakiet Premium, a także dostęp do Gromdy 12

Transmisja Gromda 13 jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android 9+ lub iOS 13+ oraz na komputerach stacjonarnych bądź laptopach. Stream online z Gromdy 13 można uruchomić na przeglądarkach Safari oraz najnowszej wersji Chrome.

Transmisja za darmo

Gromda 13 za darmo, czy to możliwe? Cała gala będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV. Organizacja Gromda przyzwyczaiła jednak kibiców do transmisji za darmo studia oraz pierwszej walki turniejowej. Początek gali Gromda 13 będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube federacji.


Jak wykupić PPV na Gromdę 13?
Aby wykupić PPV na Gromdę 13, należy wejść na stronę gromda.tv, zarejestrować konto i wykupić pay-per-view.
Ile kosztuje PPV na Gromdę 13?
Najtańszy dostęp pay-per-view na Gromdę 13 kosztuje 34,99 PLN.