Podczas gali Gromda 13 poznamy niekwestionowanego czempiona tej federacji. O mistrzowski pas powalczą bowiem jak na razie niepokonani w walkach na gołe pięści Mateusz "Don Diego" Kubiszyn oraz Bartłomiej "Blboa" Domalik. Czy można obejrzeć galę Gromda 13 za darmo? Gdzie oglądać Gromda 13 za darmo?

Gromda 13 - darmowy stream

Gala Gromda 13 za darmo? Od pierwszej edycji organizacja Gromda postawiła na transmisję swoich wydarzeń w systemie pay-per-view. Tak samo będzie w przypadku gali Gromda 13. Aktualnie nic nie wskazuje na to, aby federacja zdecydowała się na transmisję swoich eventów za darmo.

Organizacja Gromda, aby zachęcić kibiców do wykupienia dostępu pay-per-view, decyduje się jednak na transmisję początku gali na swoim kanale YouTube. Bez wnoszenia opłaty można zobaczyć tam studio, a potem pierwszą walkę turniejową.

Gromda 13 - darmowa transmisja z pierwszej walki

Organizacja Gromda 13, podobnie jak federacje freak fightowe, znalazła sposób, aby zachęcić kibiców do wykiepia PPV już podczas trwania gali. Na oficjalnym kanale YouTube organizacji Gromda zostanie wyemitowany początek gali. Kibice za darmo zobaczą studio oraz pierwszą walkę. Kolejne starcia zostaną pokazane wyłącznie w systemie PPV.

Cała gala Gromda 13 za darmo?

Cała gala Gromda 13 za darmo? Obecnie nic nie zapowiada, abyśmy w przyszłości mogli oglądać gale organizacji Gromda bez wnoszenia dodatkowej opłaty. Na ten moment jedyna możliwość, aby obejrzeć wszystkie walki zbliżającej się gali to Gromda 13 w PPV. Dostęp do transmisji można wykupić na oficjalnej stronie federacji.


Czy galę Gromda 13 można obejrzeć za darmo?
Gala Gromda 13 nie jest dostępna za darmo.
Gdzie obejrzeć początek gali Gromda 13 za darmo?
Początek gali Gromda 13, który będzie zawierał studio oraz pierwszą walkę, będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale federacji na YouTube.