Wyniki gali Gromda 13 i relacja na żywo z wydarzenia! Majowy event największej federacji walk na gołe pięści w Polsce to przede wszystkim walka o pas najlepszego gromdziarza. Zmierzyli się w niej dwaj niepokonani zawodnicy. O miano króla starć na gołe pięści zawalczyli Mateusz "Don Diego" Kubiszyn i Bartłomiej "Balboa" Domalik. Kto wygrał walkę wieczoru Gromda 13? Kto wygrał turniej Gromda 13?

Gromda 13 wyniki - kto wygrał?

Po ceremonii otwarcia przyszedł czas na pierwszą walkę turniejową. Zmierzyli się w niej Artur "Sieniaw" Sieńko i Adam "Cygan" Kadecki. Sieniaw przez całą walką wywierał ogromną presję. W pierwszej rundzie "Cygan" był liczony dwukrotnie. W drugiej odsłonie Sieniaw bardzo szybko wyprowadził potężnego podbródkowego, po którym "Cygan" runął na ziemię. Po chwili wstał, ale po kilkudziesięciu sekundach dostał potężnego lewego prostego. Sędzia przerwał pojedynek i tym samym "Sieniaw" przeszedł do półfinału.

Dobrze Gromdy 13 nie zapamięta Patryk "Sztanga" Berski, który w ćwierćfinale przegrał z Rafałem "Siwollo" Tęczą.

W trzecim ćwierćfinale Maciej "Morela" Moralewski, którego znamy z jedenastej edycji, rywalizował w ringu z Jakubem "Słomka" Słomką. Pojedynek potrwał dwie rundy pod pełne dyktando "Słomki", który wygrał przez TKO w drugiej rundzie.

Czwarty ćwierćfinał turnieju głównego zakończył się bardzo szybkim nokautem Sereya "Basque" Landera na Arturze "Bullet" Piekutowskim.

W pierwszym superfighcie lepszy okazał się "Wazyl", który pokonał Francuza przez TKO w trzeciej rundzie.

Szybko w drugim superfighcie z "Capo" rozprawił się "Gorilla", który znokautował rywala w 57 sekundzie pierwszej rundy.

W pierwszym półfinale turnieju Jakub "Słomka" Słomka znokautował Artura "Sieniaw" Sieńko w pierwszej rundzie i zameldował się w finale.

Do drugiego półfinału z powodu kontuzji nie był w stanie wyjść Serey "Basque" Lander, którego zastąpił "Stolara". Nie jest to może sprawiedliwe, ale takie są reguły Gromdy. Dawid "Stolara" Stolarski pokonał "Siwollo" przez TKO w drugiej rundzie. 

Po półfinałach do trzeciego superfightu wszedł Łukasz "Goat" Parobiec i Valentin "French King" Vauthiers. Górą okazał się Polak, który znokautował w pierwszej rundzie Francuza lewym sierpowym.

W ostatnim superfighcie lepszy okazał się Sebastian "Scarface" Skiermański, który pokonał w trzeciej rundzie przez poddanie Rafała "Łazar" Łazarka.

Finał

Po niesamowitym pojedynku "Łazar" vs "Scarface przyszedł czas na finał turnieju Gromdy 13. Zmierzyli się w nim zastępujący "Basque" Dawid Stolarski i Jakub "Słomka" Słomka. Starcie potrwało trzy rundy. Stolarski był liczony kilka razy i za każdym razem był w stanie kontynuować pojedynek, pokazując niesamowity charakter. Ostatecznie to jednak zdecydowanie lepszy w ringu był "Słomka", który zwycięża turniej główny!

Don Diego vs Balboa

Po finale Grodmy 13 do ringu weszli najlepsi zawodnicy Gromdy, czyli "Don Diego" i "Balboa". Walka wieczoru o pas była niezwykle emocjonująca. Ostatecznie w dodatkowej piątej rundzie Kubiszyn pokonał Domalika przez poddanie narożnika. Tym samym "Don Diego" stał się niekwestionowanym mistrzem Gromdy!

Gromda 13 wyniki walk

Czy wyniki turnieju Gromda 13 są zaskakujące? Kto wygrał w walce wieczoru Gromda 13? Jak poradzili sobie nowi zawodnicy? Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki gali Gromda 13:

Walka wieczoru

Turniej główny

Ćwierćfinały:

 • Artur "Sieniaw" Sieńko pokonał Adama "Cygan" Kadeckiego przez TKO, runda II
 • Rafał "Siwollo" Tęcza pokonał Patryka "Sztanga" Berskiego przez TKO, runda III
 • Jakub "Słomka" Słomka pokonał Macieja "Morela" Moralewskiego przez TKO, runda II
 • Serey "Basque" Lander pokonał Artura "Bullet" Piekutowskiego przez KO, runda I

Półfinały:

 • Jakub "Słomka" Słomka pokonał Artura "Sieniaw" Sieńko przez KO, runda I
 • Dawid "Stolara" Stolarski pokonał Rafała "Siwollo" Tęczę przez TKO, runda II

Finał:

 • Jakub "Słomka" Słomka pokonał Dawida "Stolara" Stolarskiego przez TKO, runda III

Superfighty

 • Łukasz "Goat" Parobiec pokonał Valentina "French King" Vauthiersa przez KO, runda I
 • Paweł "Gorilla" Werszynin pokonał Piotra "Capo" Półchłopka przez KO, runda I
 • Rafał "Wazyl" Szczerbiński pokonał Paula "Paris" Bicheta przez TKO, runda III
 • Sebastian "Scarface" Skiermański pokonał Rafała "Łazar" Łazarka przez poddanie narożnika, runda III