Czy będzie kolejna gala FFF – to pytanie z pewnością zadają sobie fani organizacji, która na antenie otwartego Polsatu konfrontuje celebrytów i przedstawicieli różnych dyscyplin sportu na zasadach MMA. Kiedy FFF 3? Kto wystąpi na FFF 3? Gdzie odbędzie się gala FFF 3? Czy cokolwiek wiadomo?

Czy będzie kolejna gala FFF?

Odpowiadając najkrócej, jak to tylko możliwe – nie wiadomo. Po tym, jak gale Free Fight Federation i Free Fight Federation 2 osiągnęły spory sukces, telewizja Polsat z pewnością miała plany na kolejne wydarzenia. Niestety – pandemia koronawirusa wszystko pokrzyżowała i od ostatniej gali FFF minął już ponad rok.

Zobacz także: Typy na FFF

Zastanawiacie się zapewne, dlaczego, skoro KSW czy UFC robi gale studyjne i bez publiczności, Free Fight Federation nie może zorganizować kameralnej gali w studio? Wszystko wynika zapewne z faktu, że gale FFF były organizowane nie w systemie PPV, a ich transmisje odbywały się w na antenie otwartego Polsatu (oraz Polsatu Sport), a na trybunach hali w Zielonej Górze zasiadali kibice. Organizowanie gali w takim wariancie w trakcie pandemii koronawirusa – z pustymi trybunami, bez systemu PPV i w otwartej telewizji – nie ma więc większego sensu, gdyż nie będzie się to opłacać pod względem finansowym.

Kiedy FFF 3?

FFF 3 kiedy

Tym samym nie wiadomo więc, kiedy gala FFF 3 się odbędzie (i czy w ogóle). Biorąc pod uwagę fakt, że gala FFF odbyła się w czerwcu 2019 roku, a gala FFF 2 w grudniu tego samego roku, można wnioskować, że telewizja Polsat chciała utrzymać podobne tempo, jeśli chodzi o organizację kolejnych gali i planowała FFF 3 na okolice czerwca 2020 roku. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała jednak plany wszystkim, którzy cokolwiek planowali – również organizacje wydarzeń sportowych.

Gdzie odbędzie się gala FFF 3?

Lokalizacja gali FFF 3 oczywiście jest nieznana, gdyż nic nie wiadomo o tym, kiedy i czy zostanie zorganizowana. Poprzednie dwie edycje gal Free Fight Federation odbyły się w hali w Zielonej Górze, więc można wywnioskować, że jeśli kibice będą mogli już zasiąść na trybunach dużych obiektów, również gala FFF 3 odbędzie się w tym mieście.

Kto wystąpi na FFF 3?

gala ff3 kto walczy

To, kto wystąpi na gali FFF 3, zostanie ogłoszone wówczas, gdy telewizja Polsat postanowi zorganizować kolejne wydarzenie pod szyldem Free Fight Federation. Na tym etapie można się pobawić się co najwyżej w typowanie tego, kto wystąpi na gali FFF 3. Na dwóch poprzednich edycjach wystąpili zarówno Rafał „Tito” Kryla, jak i Greg Collins. Na gali FFF zmierzyli się ze sobą i górą okazał się tancerz. Z kolei na FFF 2 Kryla pokonał Damiana „Resta” Osytka, a Collins przegrał w walce wieczoru z Piotrem Świerczewskim. Patrząc na passę obu zawodników, zdecydowanie bliżej trzeciego występu dla FFF jest z pewnością „Tito”.

Świetny debiut na gali FFF 2 zanotował Dariusz „DJ Decks” Działek. Legendarny członek poznańskiego składu Slums Attack znokautował Tomasza Słodkiewicza i zaprezentował naprawdę wysokie umiejętności. Jakiś czas temu Decks wrzucił na swoje social media zdjęcie z siedziby KSW. Czyżby to właśnie w szeregach największej organizacji MMA w Polsce popularny DJ miał stoczyć kolejną walkę na zasadach MMA?


Kiedy odbędzie się gala FFF 3?
W tym momencie tego nie wiemy, ponieważ w ogólnie nie wiemy czy się odbędzie. Poprzednie edycje FFF osiągnęły spory sukces, więc możemy domniemywać, że 3 gala również się odbędzie.
Gdzie odbędzie się gala FFF 3?
Poprzednie galę odbyły się w Zielonej Górze, więc jeśli odbędzie się 3 gala FFF to być może również zostanie zorganizowana w tym mieście.

 

Zobacz także nasz ranking najlepszych bukmacherów.