Ostatnimi czasy dowiedzieliśmy się, że FAME MMA 22 odbędzie się na Stadionie Narodowym. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają na przecieki dotyczące zawodników biorących udział w gali. Według Krzysztofa Stanowskiego w tym składzie mają pojawić się Jakub Kosecki i Robert Karaś.

Robert Karaś vs Jakub Kosecki na FAME MMA 22? - Lipski komentuje

Po sieci aktualnie krąży filmik, na którym można usłyszeć wypowiedź Krzysztofa Stanowskiego dotyczącą udziału Roberta Karasia w gali FAME organizowanej na PGE Narodowym. Jak wiadomo, karta walk FAME MMA 22 jest już dostępna, jednak nie ma w niej zbyt wiele oficjalnych zestawień. Z tego też względu internauci ciągle szukają przecieków, które wskazałyby, kto zawalczy podczas tego wydarzenia.

Na Twitterze znalazł się filmik, na którym widać rozmowę dotyczącą udziału Roberta Karasia we freak fightach. W pewnym momencie Stanowski stwierdził, że:

Ale Karaś ma walczyć przecież. Na Stadionie Narodowym ma zmierzyć się z Jakubem Koseckim.

W tym momencie wtrącił się jeden z jego rozmówców, stwierdzając, że ta informacja nie jest jeszcze potwierdzona. Ten zaskoczony zaśmiał się, przyznając, że w takim razie chyba niechcący ją ujawnił. Kosecki vs Karaś? Czy to możliwe? Całą wypowiedź skomentował sarkastycznie Piotr Lipski, odpowiadając na komentarz jednego z użytkowników Twittera.

Komentujący ordynarnie poprosił o wyrzucenie zestawienia Kosy z Karasiem. Lipski odpowiedział na to jednym słowem - "gotowe". To jedynie utwierdza nas w tym, że karta zestawień tej gali jest dla nas wielką niewiadomą i wciąż może nas ogromnie zaskoczyć.