Choć wokół organizacji Clout MMA kręci się konflikt Marianny Schreiber z Fagatą, to federacja nie zwalnia tempa. Na profilach Clout pojawiło się ogłoszenie kolejnego starcia. Tym razem w oktagonie ma pojawić się Paweł Jóźwiak! Wybór jego przeciwnika jest sporym zaskoczeniem!

Paweł Jóźwiak w walce z Adrianem Ciosem na Clout MMA 4

Jak wiadomo karta walk Clout MMA 4 nie jest jeszcze pełna, a organizacja dokłada wszelkich starań, aby jednocześnie zadowolić i przyciągnąć widzów. Jak na razie ogłaszane zestawienia są przyjmowane bardzo pozytywnie. Tym razem federacja ogłosiła niespodziewaną walkę, w której Paweł Jóźwiak zmierzy się z Adrianem Ciosem!

W tym przypadku to Prezes Fen jest debiutantem federacji, a Cios może się w niej pochwalić aż trzema wygranymi przed czasem. Organizatorzy podkreślają, że Jóźwiak będzie miał również okazję do wyjaśnienia swoich nieporozumień z Jackiem Murańskim. Czy jest to sugestia ich walki na przyszłej gali, czy może Clout zmieści ich starcie jeszcze podczas czwartej edycji? O tym przekonamy się już niedługo!

Starcie odbędzie się w formule MMA w 3 rundach trwających 3 minuty. Jeśli chodzi o odbiór walki, to komentujący po raz kolejny są zachwyceni. Oczywiście pojawiają się również głosy, że promowanie osób takich jak Adrian Cios nie powinno mieć miejsca. Większość osób jednak pragnie zobaczyć ten pojedynek.