High League nie zwalnia tempa i zaskakuje nas kolejnym newsem w zakresie wydarzenia. Mowa o ogłoszeniu następnego zawodnika, który weźmie udział w Grand Prix w trakcie siódmej edycji gali. Japczan dołącza do Marcina Najmana w karcie zawodników.

Japczan na High League Grand Prix

Okazuje się, że High League wciąż może nas zaskoczyć. Tuż po ogłoszeniu legendy, jaką zdecydowanie jest Marcin Najman, przyszedł czas na kolejne odsłonięcie kart. Tym razem do turnieju wkracza znany streamer Japczan. 26 kwietnia organizatorzy wydarzenia poinformowali o tym fakcie na wszystkich swoich social mediach. Jest to raczej dosyć zaskakujący wybór.

w komentarzach pod tą informacją pojawiają się wątpliwości co do takiego wyboru zawodnika. Niektórzy fani są rozczarowani faktem, że federacja zapewniała o nowej jakości i obliczu, a dostają "odpadki z Fame". Ponadto, zarzucają, że nie jest to osoba posiadająca umiejętności, którymi może się pochwalić na wielkim turnieju freak fightowym.

Jeśli chodzi o galę High League, to Jakub Piotrowicz zadebiutował w walce z Bonusem BGC, którą wygrał. Warto tutaj również przypomnieć, że jego występ Fame MMA, kiedy to starcie z Robertem Pasutem, mężczyzna przegrał już w pierwszej rundzie. Być może Japczan okaże się zaskoczeniem w trakcie trwania Grand Prix. O tym przekonamy się już 17 czerwca podczas High League 7.