W lutym 2023 roku Internet obiegła informacja o niespodziewanej śmierci Mateusza Murańskiego. Choć nieco czasu minęło od wspominanej tragedii okazuje się, że wiele spraw wciąż jest niewyjaśnionych. Jacek Murański postanowił bowiem odnieść się do całej sytuacji, w której Arkadiusz Tańcula, były przyjaciel jego syna, komentował całe wydarzenie publicznie. Nie obyło się bez ostrych słów w kierunku byłego rywala z oktagonu.

Jacek Murański atakuje Arkadiusza Tańculę

Cały Internet pamięta wielki konflikt pomiędzy rodziną Murańskich a Arkadiuszem Tańculą. Pomimo wielu starć dopiero Fame MMA 15 dało upust całej kłótni i zakończyło się sukcesem odwiecznego przeciwnika Jacka i Mateusza. Mężczyźni uznali, że Arek jest lepszy i postanowili zakopać topór wojenny. Po dwóch stoczonych walkach nastąpił rozejm pomiędzy dawnymi przyjaciółmi. Niedługo później w sieci rozeszła się wieść o śmierci Mateusza.

Wielu ludzi składało w tej sytuacji kondolencję, a inni komentowali całą sytuację, choć była ona początkowo oparta na wielu fake newsach. Tańcula również dodał swoje pięć groszy, co postanowił teraz skomentować stary Murański. Co miał do powiedzenia? Z jego słów możemy dowiedzieć się, że Jacek ma za złe Arkowi, iż ten powielał nieprawdziwe informacje o śmierci jego syna, przez co internauci mogli sądzić, że rzeczywiście doszło do samobójstwa.

Aktualnie, nie mamy oficjalnych przyczyn tragedii, jednak mówi się o tym, że chłopak stracił życie przez bezdech senny. Podczas konferencji przed galą Fame MMA 18 Robert Pasut odniósł się do nieprawdziwych informacji na temat śmierci Mateusza, za co jego ojciec podziękował we wpisie na Facebooku. W poście jednak umieścił on również nieprzychylne komentarze w stronę byłego przeciwnika. Nie obyło się bez ostrych słów.

Muran w ostrych słowach

W opublikowanym na profilu facebookowym poście Jacka Murańskiego, tuż po podziękowaniach dla Roberta Pasuta, padają ostre słowa w stronę Arka Tańculi. Muran pisze, że:

"A ty Tańculo , który już kilka godzin po największej tragedii naszego życia autorytatywnie stwierdziłeś, że przyczyną dramatu naszego dziecka było samobójstwo i powodowany ślepą nienawiścią do mnie insynuowałeś pokrętnie winę ojca za śmierć syna...
Tańcula wywołałeś tym samym ogólnopolskie ujadanie hien tobie podobnych nad jeszcze ciepłym ciałem naszego dziecka...
Dziś właśnie dowiedziałem się skąd czerpałeś swoją wiedzę tego tragicznego dnia.
Jak sam dziś publicznie stwierdziłeś cyt " Jakaś prokuratorka( !!!!? ) smsa tobie w tej sprawie wysłała " ( !!!!!!?)"

Jak widać, nie kryje on oburzenia zachowaniem byłego przyjaciela swojego syna. Uważa, że wykorzystał on ogromną tragedię jego rodziny, niczym hiena. Dziwi go także źródło informacji, jakie Tańcula miał posiadać. Co więcej, nazywa go siewcą nienawiści. Jacek Murański zarzuca mu również, że wspominana w wypowiedzi prokuratorka znajdowała się wyłącznie w jego głowie. Silne emocje wokół tej sprawy raczej szybko nie opadną.