Już 28 października, czyli w tą sobotę odbędzie się CLOUT MMA 2. Do karty walk zostały wprowadzone małe poprawki.. Najpierw został zmieniony przeciwnik Dawida Załęckiego, a następnie została dodana dodatkowa Halloweenowa walka! Wielu nie spodziewało się, że do takiego starcia może kiedykolwiek dojść..

Goha vs Nikita na sobotnim CLOUT MMA 2

Uniwersum Magicali było bardzo popularne w internecie kilka miesięcy temu, kiedy to Daniel Magical robił streamy ze swoją patologiczną rodziną, a także na tamte czasy partnerką - Nikitą. Dziewczynie udało się uciec z grupy, a pod swoje skrzydła wziął ją Amadeusz Ferrari. Nikola nabrała rozgłosu, również zrobiła progres psychiczny i aktualnie dalej działa w internecie. Miała nawet swój debiut na poprzedniej gali CLOUT MMA, gdzie przegrała z Moniką Laskowską.

Wielu spekulowało walkę Nikity z Gohą Magical - matką jej byłego chłopaka. No i nareszcie widzowie się doczekali! W karcie walk CLOUT MMA 2 znalazła się dodatkowa walka - Goha vs Nikita! Ten pojedynek brzmi nierealnie, Nikola ponownie bije się z kilka razy starszą przeciwniczką.

Wielu oczekiwało tej walki, mimo że wydawała się ona nierealna. Cała rodzina Magicali ma tak zepsutą reputację, że nikt nie spodziewał się, aby jakakolwiek federacja ich zakontraktowała - a jednak! Pojedynek został ogłoszony zaledwie 3 dni przed galą. Co ciekawe, Gosia w ostatnich tygodniach starała się poprawić swój wizerunek. Chodziła na treningi, dbała o siebie.