Już w sobotę odbędzie się gala CLOUT MMA 2, na którym miało dojść do walki Le banner vs Crazy. Jednak Jerome był zmuszony do wycofania się w pojedynku z powodu kontuzji. Federacja szybko znalazła zastępcę, który chciałby się zmierzyć z Dawidem Załęckim.

Sarara vs Crazy na CLOUT MMA 2

Jak widać, karta walk CLOUT MMA 2 jest już pełna od dawna, lecz mimo to dalej dochodzi do drobnych zmian. Podczas drugiej konferencji dowiedzieliśmy się, że Jerome Le Banner doznał urazu podczas treningu. Niestety nie jest on w stanie wyjść do oktagonu, a na jego miejsce wejdzie.. Tomasz Sarara! Formuła pojedynku zostaje taka sama, dalej będzie to K-1 na małe rękawice z trzema rundami, każda po 2 minuty.

Zakontraktowanie Le Bannera przez CLOUT MMA miało za zadanie podnieść poprzeczkę konkurencji, lecz będziemy jeszcze musieli poczekać na jego występ w oktagonie. Jerome kilka lat temu, na początku swojej kariery w Polsce, miał wziąć dwukrotnie udział w galach KSW. Jednak podobnie jak w przypadku zbliżającej się gali, również się wycofał. Co ciekawe, także z powodu kontuzji. Oznacza to, że nie jest to jego pierwsze zrezygnowanie z walki.