Choć karta walk FAME MMA 21 jest już pełna, to zawodnicy tej organizacji wciąż mają wiele pomysłów na walki. Idealnym przykładem jest Karaś proponujący walkę Lizakowi. Teraz jednak to w głowie Roberta Pasuta narodził się pomysł walki 2 vs 1 z Revo i Gimperem!

Pasut wyszedł z pomysłem walki 2 vs 1? - Ciekawe zestawienie

W sieci krąży nagranie, na którym Robert Pasut prowadząc samochód opisuje propozycję walki 2 vs 1 z członkami podcastu Zgrzyt. Revo wraz z Gimperem mieliby bić się z nim na zmianę w oktagonie. YouTuber stwierdził, że gdyby tylko Revo rozpoczął karierę we freakach, to z pewnością takie starcie byłoby świetnym pomysłem. Jego wypowiedź na nagraniu brzmiała następująco:

Ja kontra Revo i k*wa Gimper na zmianę. Boże, jaki freak fight. Jakie to by było dobre, nie? To by była zajebista walka. Jakby Revo zaczął walczyć, to od razu robimy taką walkę. Ja bym go w łeb, okulary mu spadają.

Następnie Pasut zaczął naśladować możliwą wypowiedź Revo, która miałaby składać się według niego z jąkania się i przeprosin wobec Roberta. Mężczyzna zwrócił się również bezpośrednio do Działowego, żeby ten przemyślał opcję takiego starcia. W tym przypadku również zaczął naśladować Gimpera, który w jego mniemaniu miałby tłumaczyć się chorobą.

Wiele osób wyraziło zniesmaczenie zachowaniem byłego członka kanału Abstrachuje. Pojawiły się komentarze dotyczące tego, że jego nietypowe zachowanie wynika z nadużywania zakazanych substancji. To właśnie na jego działaniach skupili się komentujący, a niekoniecznie na tym, czy taka walka mogłaby mieć miejsce.