Fericze to kolejny z zawodników, który spróbował swoich sił w FAME MMA. Na gali z numerem 11 doszło do walki Fericze vs Szeliga. Co wiadomo o zawodniku FAME MMA?

Kto to Fericze?

Fericze, znany również jako Wujaszek Fericze, to kulturysta, trener personalny i osobowość medialna, a także zawodnik MMA. Fericze zadebiutował bowiem w klatce w organizacji FAME MMA.

Fericze imię i nazwisko

Fericze (Wujaszek Fericze) to oczywiście pseudonim kulturysty. W rzeczywistości nazywa się on Krzysztof Ferenc.

Fericze wiek, waga, wzrost

Jeśli chodzi o wiek, to, ile lat ma Fericze, nie jest do końca jasne. W sieci można natrafić na informacje, według których Wujaszek ma 40 lat. W jednym z wywiadów padło również stwierdzenie, że ma około 35 lat.

Jeśli chodzi o wzrost, Fericze mierzy 170 centymetrów. Waga, w jakiej wystąpi na gali FAME MMA 11, to kategoria ciężka.

Krzysztof Ferenc trener

Krzysztof Ferenc trener, czyli coś, z czego przede wszystkim jest znany. Fericze od lat pełni rolę trenera personalnego czy to gwiazd, czy osób, które są chętne na podjęcie z nim współpracy. Śmiało można więc powiedzieć, że jego pojedynek z Piotrem Szeligą był walką ludzi z tej samej branży kulturystycznej.

Zobacz także - kim jest Piotr Szeliga?

Krzysztof Ferenc Kanapowcy

Krzysztof Ferenc szerszej publiczności dał się również poznać jako trener uczestników programu Kanapowcy, który leci na antenie TTV. Fericze wciela się tam w rolę trenera, który ma za zadanie pomóc tytułowym kanapowcom w poprawieniu sylwetki i polepszeniu trybu życia.

 

 

Fericze MMA

Jeśli chodzi o MMA, występ na FAME MMA był dla Fericze debiutanckim w tej formule. Jak przyznał w wywiadach, w przeszłości trenował sporty walki między innymi wspólnie z Łukaszem Jurkowskim. Kontuzje sprawiły jednak, że musiał odpuścić sobie tego typu aktywności i skupił się bardziej na sportach siłowych.

Zobacz także - kim jest Łukasz Jurkowski?

Fericze FAME MMA

O tym, że Fericze wystąpi na FAME MMA 11, dowiedzieliśmy się na kilka miesięcy przed galą. Wówczas okazało się, że jego rywalem będzie Piotr Szeliga, znacznie bardziej doświadczony, jeśli chodzi o starty w sportach walki. Do debiutuj przygotowywał się u trenera Przemysława Szyszki w warszawskim klubie Uniq.

Fericze walka

Dla Fericze walka z Szeligą była więc pierwszym tego typu starciem, jeśli chodzi o zawodowe MMA. Fericze w wywiadach podkreślał jednak, że będzie miał nad swoim przeciwnikiem przewagę, jeśli chodzi o wydolność, co – w połączeniu z siłą – miało być jego głównym atutem w debiutanckim starciu.

Niestety dla niego - w debiucie został brutalnie znokautowany przez Szeligę już w pierwszej rundzie i opuścił klatkę na noszach.

Fericze żona

Partnerką Fericze jest Agnieszka Tabor, której profil na Instagramie można znaleźć pod nazwą „niespodziewankaaa”. Kobieta w opisie zamieściła informację, że jest menedżerem Wujaszka. Czy para jest małżeństwem, a Tabor żoną zawodnika FAME MMA? Tego nie wiadomo.

Fericze dziecko

Również fakt, czy Fericze ma dziecko, nie jest publiczną informacją. Być może przy okazji wywiadów przed galą FAME MMA dowiemy się nieco więcej na temat jego życia prywatnego.

Fericze Instagram

Fericze jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Jego konto na Instagramie pod nazwą „wujaszek_fericze_kanapowcy_ttv„ obserwuje ponad 75 tysięcy użytkowników tego portalu.


Jak nazywa się Fericze?
Imię i nazwisko mężczyzny to Krzysztof Ferenc.
Z czego znany jest Fericze?
Fericze to trener personalny, mający za sobą występy w telewizji czy prężnie działający w sieci.