Już 2 września będziemy mogli oglądać na żywo i przed telewizorami Fame MMA 19. W karcie walk tego wydarzenia znajduje się między innymi walka pomiędzy Sebastianem Fabijańskim a Filipkiem. W ostatnim czasie na koncie Twitterowym drugiego z wymienionych pojawił się wpis, który sugeruje, że aktor nie chce się wywiązać z warunków umowy. O co dokładnie chodzi?

Sebastian Fabijański i szantaż emocjonalny? Filipek wyjaśnia

Choć podczas swojego debiutu w klatce Fame MMA Sebastian Fabijański był faworytem starcia z Wac toja, to wówczas nie udało mu się osiągnąć zwycięstwa. Tym razem jednak dąży do tego, by walka przebiegła po jego myśli. Okazuje się, jednak, że ma on dosyć spory problem w postaci dobicia do ustalonej wagi. Jak wiadomo, 2 tygodnie przed galą nie ma właściwie możliwości, by zmienić ten limit wagowy.

Jeśli chodzi o rozwiązanie tego problemu, to według Filipka, mężczyzna stawia na mocne działania. Mianowicie, grozi organizacji, w której ma wystąpić, że po prostu nie wyjdzie do pojedynku, jeśli limit wagowy nie zostanie zmieniony. Oczywiście mogą to być jedynie pomówienia, żeby nieco poddymić przed walką. Filipek sam podkreśla, że w razie, gdy rywal nie zrobi wagi, to ten otrzyma aż 30% jego pensji.

Warto jednak mieć na uwadze, że trudniej walczy się z cięższym od siebie przeciwnikiem. O rozwoju tej sytuacji najpewniej zadecyduje ważenie tuż przed galą. Podczas tego eventu będziemy mogli oglądać w oktagonie osoby, takiej jak Sheeya, Dominika Rybak, Szeli, Xayoo i wielu innych. Z pewnością nie zabraknie tutaj wielkich emocji.