Marcin Dubiel po aferze Pandora Gate wycofał się chwilowo z social mediów. Jednak niedawno był widziany na ściance FAME MMA 20, więc od razu zaczęły się przypuszczenia, że wraca on do freak fightów. Zamiast informacji o powrocie do federacji, dowiedzieliśmy się kilku innych ciekawych rzeczy.

Marcin złożył akt oskarżenia - O kogo chodzi?

Dubiel podczas wywiadu dla kanału AntyFakty przyznał, że złożył prywatny akt oskarżenia przeciwko Wardędze oraz Konopskiemu. Powód jest każdemu znany - wszystko dalej kręci się wokół Pandora Gate, a Marcin uważa, że oskarżenia były pomówieniem.

Do tej pory nie dostał on żadnych oficjalnych zarzutów, a jego zdaniem wyrok wydany przez Internet jest niesprawiedliwy.

Jednak nie tylko kanałom commentary się oberwało. Został w to zamieszany także Marcoń - dodał on ostatnio film, w którym opowiadał o nałogowym braniu narkotyków przez Marcina. Dodatkowo Natan w ostatnim czasie dość często wypowiadał się o Dubielu w bardzo niekorzystny sposób.

- Ma tak prz**pany mózg, że myli złe rzeczy z normalnymi rzeczami. On nie ma takich odruchów, że coś jest złe, a coś jest dobre. [...] Marcin Dubiel bije na głowę nawet Arka Tańculę, jeśli chodzi o mef***on. Tak samo jego dziewczyna, Natsu, no i tak samo jego aktualny operator.

Marcinowi nie spodobało się zachowanie Natana Marconia, jednak nie wypowiedział on się za bardzo na jego temat. Dubiel jedynie podkreślił, że nie da sobie pluć w twarz, a resztą zajmie się prawnik. Nie wytłumaczył się z zarzutu brania narkotyków, ani nawet do tego nie nawiązał.