W ostatnim czasie głośno jest wokół gali Prime MMA 8, na której ma wystąpić Kamerzysta. Arena Gorzów nie podpisze umowy z federacją, jeśli on pojawi się w karcie walk tego wydarzenia. Takie oświadczenie pojawiło się między innymi po interwencji Mai Staśko. Na te informacje ostro zareagował kolega Warzywniaka - Dredziasty.

Dredziasty w spięciu z Mają Staśko - O co chodzi?

Jak wiadomo, karta walk Prime MMA 8 jest już dostępna, a na jednej z jej pozycji znalazło się nazwisko Kamerzysty, a dokładniej w Igrzyskach Gladiatorów. Wielu osobom nie spodobał się udział mężczyzny w wydarzeniu ze względu na fakt, że był karany, a jego zachowania w sieci należały do kontrowersyjnych. Aktualnie Arena Gorzów postawiła federacji ultimatum, więc starania przeciwników jego udziału doszły do skutku.

Jedną z osób, dzięki którym się to udało, była Maja Staśko. Przyjaciel Kamerzysty, Dredziasty na swoim InstaStory ostro zareagował na działania kobiety i obraził ją w wielu niecenzuralnych słowach.

Maja Staśko, ty pie***olona, niedodymana s*ko. Powiem ci tylko tyle - to, że chcesz zrobić na złość nie wiem komu, że ci k**wa w życiu nie wyszło to już inna kwestia.

Taki stek przekleństw był zaledwie początkiem ostrego monologu mężczyzny. Influencer ciągnął dalej:

Zgrywaj sobie dalej obrończynię k**wa żeńskiej płci i bądź bohaterką, ale powiem ci jedno - za takie frajerstwo i za utrudnianie po prostu życia komuś, kto robi cokolwiek w Internecie i chce żyć z tego. Utrudniasz to z premedytacją, bo chcesz utrudnić komuś życie, a nie dlatego, że chcesz być bohaterką. (...) Znajdż sobie może jakiegoś dobrego faceta, który cię dobrze zer*nie, to może przestaniesz tak robić.

Maja Staśko oczywiście zareagowała na wypowiedź Dredziastego. Przyznała, że zapis nagrania znalazł się już u jej prawników i zamierza działać. O rozwoju konfliktu i ostatecznej decyzji federacji Prime MMA w sprawie Kamerzysty dowiemy się zapewne w najbliższym czasie.