Jak już wiemy ostatnio w sieci było głośno na temat tego czy gala Prime MMA 8 się nie odbędzie przez uczestnictwo jednego z zawodników. Teraz znamy już oficjalne ogłoszenie Areny Gorzów na ten temat.

Jest jeden warunek, aby gala się odbyła

Arena Gorzów po licznych wiadomościach na temat organizacji gali na ich terenie, w której bierze udział bardzo kontrowersyjna osoba jaką jest Łukasz Wawrzyniak, w końcu wydała swoje oświadczenie. Kluczowym elementem jest wycofanie Kamerzysty z uczestnictwa w tej gali.

Po konsultacjach z działem prawnym wysłaliśmy pismo do organizatora gali Prime MMA z prośbą o wycofanie "Kamerzysty" z uczestnictwa w imprezie. Nie chodzi tutaj o dyskryminację, bo każda osoba zasługuje na drugą szansę. Jednak są pewne skandaliczne zachowania, których nie chcemy wspierać jako spółka miejska podlegająca pod Urząd Miasta Gorzowa. Jeżeli federacja nie wycofa tej osoby, to nie podpiszemy umowy. Organizator gali, na ten moment ma tylko rezerwację Areny Gorzów, na sobotę 13 kwietnia, nie doszło jeszcze do podpisania umowy cywilno-prawnej na organizację tego wydarzenia w hali widowiskowo-sportowej – rzecznik prasowy Areny Gorzów

Odzew ludzi pod tą informacją cieszy się bardzo dużym poparciem. Wielu z nich bardzo nie spodobała się informacja, że Kamerzysta został ogłoszony na karcie walk Prime MMA 8. Jak organizacja Prime MMA wybrnie z tej sytuacji?