Gala Prime MMA 8, która miała się odbyć już 13 kwietnia w Arenie Gorzów stoi aktualnie pod wielkim znakiem zapytania. Prezydent miasta wypowiedział się na temat uczestnictwa jednego z zawodników Prime MMA.

Oświadczenie Prezydenta Gorzowa

Jednoznaczne stanowisko i szybka reakcja prezydenta Gorzowa w sprawie organizacji gali Prime MMA 8 na Arenie Gorzów. Wszystko to przez obecność bardzo kontrowersyjnej postaci jakim jest Kamerzysta, który ma brać udział w igrzyskach gladiatorów.

Poniżanie ludzi jest działalnością niegodną. Niegodne jest również promowanie osób, które dopuszczają się takich zachowań. Po otrzymanym sygnale, moją jednoznaczną opinię w tej sprawie przedstawię zarządowi spółki, nadzorującej pracę Areny Gorzów, po to, by została ona przekazana organizatorowi gali. Poproszę też zarząd spółki o ustalenie stanu faktycznego, dotyczącego organizacji gali i jej uczestników, co pozwoli na podjęcie ewentualnych decyzji. – Prezydent Gorzowa

Ostateczna decyzja co do losów gali Prime MMA 8 pozostaje w rękach zarządu spółki nadzorującej Arenę Gorzów. Wkrótce poznamy decyzję czy gala zostanie odwołana, czy też dojdzie do skutku.