Elizabeth "Lizi" Anorue debiutuje w walce z doświadczoną Dominiką Rybak na gali Fame MMA 18. Kursy wyraźnie stawiają na drugą z wymienionych zawodniczek ze względu na jej umiejętności i dwie wygrane, które ma za sobą.

Rybak wygrywa z Lizą na Fame MMA 18

Dwie debiutantki - jedna rozpoczyna karierę w Fame, jednak ma już walki za sobą, druga zaczyna przygodę z freak fightami. Widownia była głodna wrażeń po małej liczbie emocji przy starciu Spysińskiego z Paramaxilem. Liza zdecydowanie od początku pokazała ducha walki, co najlepiej weryfikuje sprowadzenie przeciwniczki na matę.

Widownia, komentatorzy, internauci, a nawet sama Dominika zdecydowanie byli zaskoczeni wysokimi umiejętnościami Lizi. To właśnie na jej korzyść zakończyła się pierwsza runda. Pomimo znajdowania się w niekorzystnej sytuacji podczas drugiej w parterze nie starciła wiary. Finalnie jednak Dominika Rybak pokonuje Elizabeth Anorue w drugiej rundzie na Fame MMA 18.

Jak widać, internauci mimo wszystko są zachwyceni umiejętnościami debiutantki. Dominika Rybak wygrała doświadczeniem, jednak jej przeciwniczce nie można odebrać determinacji. Dużo osób stwierdza, że kobiety zrewanżowały widowisko, po odbyciu się pierwszej walki mężczyzn. Rybak wyzwała do następnego starcia Klaudię "Sheeyę" Kołodziejczyk.