Malik Montana, twarz organizacji High League, zabrał głos na temat wydarzeń mających miejsce podczas gali High League 3. Dlaczego odwołano walkę Denisa z Don Diego?

Malik o odwołaniu walki Denis vs Don Diego

Montana zabrał na ten temat głos w wywiadzie na kanale Mateusza Kaniowskiego. Raper, zapytany o to, co było głównym powodem odwołania walki Denisa z Don Diego, podobnie jak w klatce na zakończenie gali przyznał, że kluczowe w tym przypadku były kwestie bezpieczeństwa.

"Z naszej strony najważniejsze jest bezpieczeństwo ludzi i myślę, że w tej kwestii zrobiliśmy wszystko. Zdaję sobie sprawę, że osoby, które wykupiły PPV, mają teraz ogromne "ale". Walka Denisa z Don Diego odbędzie się w ciągu kilku dni" - przyznał popularny raper.

Dokończenie gali High League 3 zablokowały służby, na czele z policją, które tłumnie pojawiły się na Ergo Arenie w związku z zamieszkami na trybunach.

"Bezpieczeństwo było dla nas aspektem, który spowodował to, co spowodował. Interwencja służb, które zabroniły tego kontynuować" - dodał Montana.

Zobacz także - kim jest Denis Załęcki?

Co z transmisją walki Denis vs Don Diego?

Pomimo deklaracji o darmowej transmisji walki Denisa z Don Diego, Montana użył innych słów w wywiadzie. Przyznał, że transmisja walki Denis Załęcki vs Don Diego będzie dostępna dla tych, którzy wykupili PPV, a nie jak pierwotnie się wydawało - dla wszystkich.

Zobacz także - Denis Załęcki zabrał głos nt. odwołanej walki z Don Diego

Termin walki Denisa z Don Diego nie został podany, ale ma to być kwestia dosłownie kilku dni od zakończenia gali High League 3.