Choć mogłoby się wydawać, że wprowadzenie sportowca do karty walk na Fame MMA 19, może pomieszać nieco profesjonalizm z freak fightem, to nic bardziej mylnego. Federacja razem ze wszystkimi zestawieniami ogłosiła już przeciwnika dla Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka. Nasze przypuszczenia się spełniły i rzeczywiście jego rywalem został jeden z lepszych freaków. Kto zawalczy w walce wieczoru i CO-Main Evencie?

Main event i CO-Main Event na Fame MMA 19

Jak wiadomo, organizacja Fame MMA szykuje dla swoich widzów jeszcze kilka mocnych widowisk w tym roku. Fame Friday Arena 2 już niebawem zostanie ogłoszona, a zaraz po niej zobaczymy 20 edycję Fame. Teraz otrzymaliśmy jednak zestawienie zawodników na 19 event. Organizatorzy postawili na mocną walkę wieczoru, w której to Krzysztof "Diablo" Włodarczyk zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą w formule MMA.

https://twitter.com/famemmatv/status/1686044089299460096?s=20

Będzie to debiut dla boksera, który dotychczas walczył jedynie w starciach bokserskich. Jeszcze niedawno pisaliśmy, że Diablo ma rywala i okazuje się, że nasze przypuszczenia jego względem się sprawdziły. Dosyć ciekawym aspektem jest także druga najważniejsza walka podczas tego wydarzenia. Mowa oczywiście o CO-Main Evencie, w którym pojawi się Xayoo, którego ogłoszono jeszcze przed dodaniem karty walk na swój profil.

Jego przeciwnikiem będzie popularny streamer Franio, który niemal wygadał się co do swojego udziału w tym przedsięwzięciu przed ogłoszeniem przez federację. Mężczyźni podejmą się pojedynku w formule K-1, a pomogą im w tej walce małe rękawice. Czy ta dwójka będzie odpowiedzialna za dymy na konferencjach? O tym przekonamy się już niebawem. Fame MMA 19 odbędzie się 2 września 2023 roku w Tauron Arenie, w Krakowie.