Karta walk Clout MMA 1 powoli się zapełnia. W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się, że już za miesiąc w oktagonie pojawi się Marcin Najman w walce z Andrzejem Fonfarą. Kolejną pozycją na liście okazało się starcie Denisa Labrygi z Dawidem "Crazy" Załęckim. Federacja jednak nie zwalnia tempa i zapowiada kolejnego zawodnika, który jest... byłym reprezentantem Polski!

Zbigniew Bartman w walce na CLOUT MMA 1!

Już 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze zobaczymy pierwsze widowisko nowej federacji, której ambasadorami są Lexy Chaplin i Sławomir Peszko. Oboje zapowiadali, że w na ich gali będziemy mogli zobaczyć połączenie dwóch światów. W tym wypadku świetnym tego przykładem jest dobór Zbigniewa Bartmana, jako kolejnego zawodnika wydarzenia.

Mężczyzna to utytułowany sportowiec, którego mogliśmy zobaczyć na pozycjach przyjmującego i atakującego w siatkówce. Co więcej, w 2009 roku otrzymał tytuł Mistrza Europy. Bardzo niedawno ogłosił on zakończenie swojej kariery, a wraz z nim otrzymaliśmy informację, że pojawi się na CLOUT MMA 1. Występ na gali będzie debiutem Bartmana w świecie freak fightów.

Aktualnie zestawienie zawodników pokazuje, że organizatorzy dbają, by podczas widowiska zaprezentowały się zarówno persony ze świata internetu, jak i sportu. W ten sposób organizacja może trafić do szerszej grupy docelowej, niż dotychczas zakładano. Kim będzie przeciwnik siatkarza? Na tę informację musimy nieco zaczekać.