Ostatnio w Internecie mogliśmy znaleźć groźby Marconia wobec Boxdela. Zaledwie kilka dni później pojawiła się odpowiedź Michała - udostępnił on na swoim kanale film, który pokazał całkowicie inną stronę postaci Natana.

Natan Marcoń zdradzał partnerkę

Michał w swoim filmie postanowił zaatakować głównie Natana Marconia, lecz wspomniał on także o innych influencerach. Bóg Estetyki zarzucił jakiś czas temu Michałowi branie sterydów, narkotyków czy zdradzanie dziewczyny - jednak jak się okazało, on sam ma to wszystko za uszami.

Natan od zawsze powtarzał, że brzydzi się zdrad oraz ludzi, którzy spotykają się z kilkoma osobami naraz. Jednak jak można wywnioskować z materiału Boxdela, Marcoń sam oszukiwał i zdradzał swoją partnerkę. Kiedy ona czekała na niego w domu, ten był na imprezie z inną dziewczyną.

Marcoń zażywał narkotyki w niepokojących ilościach

Jeszcze niedawno Marcoń oskarżał Dubiela i Tańculę o przesadne zażywanie narkotyków. Wypowiadał się on bardzo krytycznie na ich temat, a dodatkowo podkreślał, że brzydzi się używkami. Jak się okazało, Natan również nadużywał różnego rodzaju substancje. Boxdel udostępnił nagranie głosowe, na którym jest on w okropnym stanie.

Odpowiedź Natana Marconia na film Boxdela

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Natana - pojawiła się ona chwilę po publikacji materiału Boxdela. Marcoń poinformował, że Michał dał się wkręcić, a większość zarzutów nie ma nic wspólnego z prawdą. Wypowiedział się on jednak jedynie w temacie zdrad, a nie brania narkotyków.

Dodatkowo możemy spodziewać się kolejnych materiałów ze strony Marconia w najbliższym czasie. Zapowiedział on publikację wcześniej wspomnianych nagrań głosowych Boxdela.