Wygrana walka Kacpra Błońskiego z Ostrym była mocnym akcentem gali Fame MMA Friday Arena 2. Wszyscy jednak czekali na Main Event, w którym oczywiście wystąpili Paweł "Prezes Fen" Jóźwiak, jak również Michał "Boxdel" Baron. Panowie mieli okazję walczyć już w przeszłości, kiedy to włodarz Fame osiągnął zwycięstwo. Kto jednak wyszedł zwycięsko ze starcia tym razem?

Boxdel nokautuje Pawła Jóźwiaka! - Fame MMA Friday Arena 2

Jak wiadomo, w tej walce faworytem zdecydowanie był Boxdel, co stawiało presję na Jóźwiaku. Już od pierwszych chwil Paweł pokazał klasę, gdyż silnymi ciosami zagwarantował rywalowi liczenie, co dla Barona było ogromnie irytujące. Finalnie jednak cała runda została przewalczona i wydawało się, że choć Paweł miał przewagę, to pod koniec Baron ją nadrobił.

W drugiej rundzie to Baron zaczął wywierać presję na swoim przeciwniku. W rezultacie po połowie drugiego etapu było liczenie po stronie Pawła. Michał nadal nie rezygnował z mocnych ciosów, co gwarantowało mu sporą przewagę. Otrzymał on jednak cios w krocze, co na moment przerwało walkę. Po powrocie zaledwie kilka momentów dzieliło Jóźwiaka od kolejnego liczenia.

Z drugiej rundy nie wyszedł on jednak samodzielnie. Wszystko za sprawą nokautu, który zainkasował od Boxdela, który tym ciosem zagwarantował sobie zwycięstwo. W jego rezultacie do oktagonu musieli wejść medycy. W 2 minucie i 59 sekundzie Michał "Boxdel" Baron wygrywa przez nokaut!

Już teraz sprawdźcie pozostałe wyniki Fame MMA Friday Arena!