Wygrana Wiewióra z Josefem Bratanem na pierwszym Co-Main Evencie gali Fame MMA Friday Arena 2 mogła być zaskoczeniem. W tej sytuacji Daniel "Ostry" Ostaszewski w walce z Kacprem Błońskim również może okazać się niespodzianką. Walka NO TIME LIMIT to zdecydowanie dużo większa adrenalina. Czy tajemnicą Ostaszewskiego są wielkie umiejętności, czy wręcz przeciwnie?

Kacper Błoński wygrywa z Danielem "Ostrym" Ostaszewskim - No time limit

Ta walka zdecydowanie należała do pojedynków wypełnionych znakami zapytania. Wszystko za sprawą niewiadomej formy przeciwnika Błońskiego. Już od pierwszych chwil można było zauważyć, że Ostry ma sobie sporo siły, której Kacper mógł się nie spodziewać. Po paru chwilach było widać, że były członek Teamu X wraca do świadomości. Po 3 minutach można było zauważyć, że Ostaszewski starał się wywierać presję.

Mocne ciosy zaczęły jednak do niego dochodzić, co pokazało słanianie się na nogach po ciosach od Błońskiego. Po pewnym czasie zabrakło siły ze strony Daniela na tyle, że nie było wiadome, czy po liczeniu wróci do walki. Udało mu się jednak wrócić z paroma silnymi ciosami. Chwilę później doszło jednak do kolejnego knockdownu. Znów ku zaskoczeniu wszystkich Ostry wrócił do walki z rywalem. Finalnie jednak doszło do trzeciego liczenia. To po nim kończy się starcie!

Po 7 minutach i 46 sekundach w walce no time limit przez techniczny nokaut wygrał Kacper Błoński!

Sprawdzajcie pozostałe wyniki na żywo Fame MMA Friday Arena 2!