Przyszedł czas na rozstrzygnięcie pierwszego Co-Main Eventu podczas gali Fame MMA Friday Arena 2. W dziewiątym pojedynku tego wieczoru zmierzyli się Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka naprzeciwko rywala Jose "Josefa Bratana" Simao! Mieli oni wysoką poprzeczkę po zaskakującej wygranej Adriana Polaka z Arkiem Tańculą na pełnym dystansie. Czy udało im się to osiągnąć?

Wiewiór wygrywa z Josefem Bratanem - Fame MMA Friday Arena 2

Ta walka zdecydowanie napędzała całą widownię Szczecińskiej Netto Areny adrenaliną. W tej sytuacji to Josef Bratan pomimo mniejszego doświadczenia był faworytem. Już na początku doszło do knockdownu, przez co po stronie Simao pojawiło się liczenie. W trakcie walki było słychać ogromny doping widowni skandującej ksywkę Wiewióra. Na tym etapie nie zabrakło dynamiki, co mogło definiować rozcięcie na głowie Maksa, czy też poślizgnięcie się Bratana.

Podczas drugiej rundy mogliśmy zauważyć wielki powrót Bratana, który zdecydowanie polował na mocne ciosy. Wiewiór jednak nie ukrywał, że jego taktyka przewidziała siłę rywala. Maks starał się wywierać presję, jednak walka była dalej raczej spokojna. W trzeciej odsłonie pierwszym ciosem był low kick Wiewiórki. W jego wykonaniu mogliśmy widzieć przestudiowaną taktykę.

Mocne ciosy Maksa i jego wytrwałość bez wątpienia zbiły z tropu rywala. Po zakończeniu trzech rund Wiewiórka nie mógł się powstrzymać od triumfalnego tańca. Wszystko za sprawą faktu, że Wiewiór zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów w walce z Josefem Bratanem!

Wyniki na żywo Fame MMA Friday Arena 2 są dostępne na bieżąco!