Po niespodziewanej wygranej Kwiecińskiego z Zadorą naszedł moment na pojedynek numer osiem gali Fame MMA Friday Arena. Tym razem do oktagonu wyszedł Adrian "Polak" Polański oraz Arkadiusz Tańcula. Jak wiadomo, drugi z nich ostatnio walczył z największym wrogiem swojego przeciwnika. Czy to sprawiło, że miał on dużo większą motywację do wygranej?

Adrian Polak wygrywa z Tańculą na Fame MMA Friday Arena 2!

W przypadku tej walki to po stronie Arkadiusza Tańculi znajdowali się bukmacherzy. Czy ta decyzja była słuszna? Już od początku było widać, że obaj panowie chcieli działać bardzo dynamicznie. Polak zaczął od kopnięć, jednak Tańcula nie próżnował z ciosami. W tym przypadku pierwszy etap skupił się głównie na wyczuwaniu swojego rywala po jego stronie. Mimo wszystko tutaj to Polak zdecydował się na wywieranie presji.

Jeśli chodzi o drugą rundę, to rozpoczęła się ona od prób wywierania presji przez Aroya. Po raz kolejny jednak Polak starał się przejąć inicjatywę, co dobrze mu wychodziło. Tańcula próbował przejąć kontrolę, idąc po obalenie, natomiast całe starcie nie miało w sobie zbyt wiele dynamiki. Po tej odsłonie Arek nie ukrywał swojego zmęczenia.

W trzeciej rundzie Polak zdecydowanie nadawał rytm walce. Jego przeciwnik szedł po obalenie kilkukrotnie, jednak za każdym razem zostało to wybronione przez Polańskiego. Finalnie po przebyciu trzech pełnych rund jednogłośnym zwycięzcą został Adrian "Polak" Polański! Tańcula wedle obietnicy wobec wygranego nazwał się niecenzuralnym słowem z racji porażki.

Sprawdzajcie Fame MMA Friday Arena 2 wyniki na żywo, aby poznać wszystkie rezultaty dzisiejszych pojedynków!