Siódma walka to jedna z mocniejszych walka na gali Fame MMA Friday Arena 2. Jak wiadomo, poprzednie starcie dało nam szybki nokaut Xayoo na Rafonixie w pierwszej rundzie. W tej sytuacji Alan Kwieciński i utytułowany zawodnik Dominik Zadora nie mieli wysoko podniesionej poprzeczki. Czy konflikt mentalny i sportowy zostaną zażegnane wygraną jednego z nich?

Alan Kwieciński dusi Dominika Zadorę i wygrywa!

W tym przypadku sporą zagwozdką było to, czy uczeń przerósł mistrza. Przypominamy, że mężczyźni przyjaźnili się, a Zadora był przeciwnikiem Alana. W tej walce kursy znajdowały się po stronie Dominika Zadory. To Alan zaczął niskim kopnięciem, jednak to jego rywal rozpoczął wywieranie presji. Mimo to Kwieciński przystąpił do doskonałego obalenia, które wręcz było słychać. W takiej pozycji zawodnicy spędzili nieco czasu.

https://twitter.com/Ramzes_10/status/1707860728806298087

Zadora postawił na ucieczkę z tej sytuacji, jednak znów doszło do obalenia. Wystarczyło kilka mrugnięć, by doszło do przerwania walki przez sędziego. Już po chwili doszło do werdyktu. Pojedynek został zakończony 1 minucie i 56 sekundzie rundy pierwszej, a starcie przez duszenie gilotynowe wygrywa Alan Kwieciński!

 

Już teraz nie czekajcie i sprawdźcie wyniki na żywo Fame MMA Friday Arena 2!