Po niezaprzeczalnej wygranej Fagaty z Brylantynką przyszedł czas na pojedynek znanych streamerów. W szóstej walce tego wieczoru na Fame MMA Friday Arena 2 pojawili się Marcin "Rafonix" Krasucki oraz Marcin "Xayoo" Majkut. Dwóch Marcinów i jedna wygrana. Kto okazał się zwycięzcą tego pojedynku?

Xayoo z łatwością pokonuje Rafonixa na Fame MMA Friday Arena 2

W tej sytuacji to Xayoo należał do faworytów walki, więc Rafonix miał wiele do pokazania i zaskoczenia Szczecińskiej widowni. Pierwsze chwile pokazywały, że Krasucki szedł do przodu, jednak Majkut szybko kontrował, przez co doszło do liczenia po stronie jego rywala. Przy tak dynamicznym pojedynku nikogo nie zdziwiło mocne kopnięcie w krocz po stronie Xayoo. Rafon odczekał moment i powrócił do starcia.

Siła i szybkość zdecydowanie znajdowały się po stronie Majkuta, co po raz kolejny zwaliło przeciwnika z nóg, co sprawiło, że doszło do liczenia. Wystarczyło kilka sekund po powrocie do walki, żeby doszło do trzeciego liczenia. Nikogo zatem nie zaskoczyło, że po 1 minucie i 55 sekundzie przez techniczny nokaut wygrywa Marcin "Xayoo" Majkut. Wygrany wspomniał, że czekają go znacznie mocniejsi przeciwnicy.

Koniecznie bądźcie na bieżąco i sprawdzajcie wyniki na żywo Fame MMA Friday Arena 2!