Po przegranej Roberta Pasuta z Filipem Zabielskim przyszedł czas na pierwszą walkę kobiet na gali Fame MMA Friday Arena 2! W piątym pojedynku wieczoru zmierzyła się Agata "Fagata" Fąk z Martyną "Brylantynką" Janusz. Doświadczona zawodniczka w starciu z debiutantką działającą zawodowo w świecie sportu. Kto wygrał ten mocny pojedynek?

Fagata wygrywa z Brylantynką na Fame MMA Friday Arena 2

Jak wiadomo, w tej walce to doświadczona Fagata była faworytką tej walki. Nic dziwnego, gdyż już na jej początku było widać, że to ona ma za sobą więcej starć. To z jej strony pojawiło się wiele mocnych ciosów. Brylantynka nie traciła determinacji, jednak to po stronie Agaty znalazło się wiele więcej ciosów. Pierwsza runda zdecydowanie znalazła się po jej stronie.

Podczas drugiego etapu Martyna próbowała mocno zacząć, jednak przeciwniczka szybko jej to przerwała. Cała runda pokazała jednak, że doświadczenie ma tutaj ogromne znaczenie. Przewaga po stronie Agaty przez dwa dystanse była niepodważalna. W trzecim etapie masa ciosów doszła do głowy Brylantynki. Po kilku ciosach pojawiło się nawet liczenie na korzyść Fagaty. Chwilę później miało ono miejsce po raz kolejny.

Wydawało się w pewnym momencie, że dojdzie do skończenia przed czasem. Finalnie jednak po trzech pełnych rundach było oczywiste, że Agata "Fagata" Fąk zwycięża z Martyną "Brylantynką" Janusz na Fame MMA Friday Arena 2!

Już teraz sprawdźcie wyniki na żywo Fame MMA Friday Arena 2!