Bonus od depozytu na STS

Jak Odebrać?

 1. Zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ.
 2. Zagraj kupon (SOLO lub AKO) za co najmniej 50 PLN z konta depozytowego z min. jednym zdarzeniem z Premier League lub La Liga (min. kurs 1.85).
 3. Warunki spełnione! Na Twoje konto trafia 50% od pierwszego depozytu dokonanego po zapisaniu się do akcji. Maksymalna kwota bonusu to 150 PLN!

Regulamin

 • Akcja polega na dokonaniu dowolnej wpłaty na konto depozytowe, zawarcia kuponu za stawkę wynoszącą co najmniej 50 PLN z oferty przedmeczowej (prematch), na którym znajdzie się minimum jedno zdarzenie na Premier League bądź La Liga o kursie łącznym kuponu min. 1.85, liczonym ma moment rozliczenia.
 • Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.
 • Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 16.09.2020 r. do godz. 23:59.
 • W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 25 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
 • Aby wziąć udział w akcji należy potwierdzić chęć udziału w Akcji poprzez kliknięcie w button „weź udział” na stronie internetowej Organizatora www.sts.pl/bonusy, m.sts.pl lub w aplikacji mobilnej STS, w sekcji Bonusy i akcje.
 • W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady STS Bezpieczny, zakłady Betgames, zakłady wirtualne, zakłady NA ŻYWO, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia.
 • Po spełnieniu warunków promocji Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego kwotą stanowiącą równowartość 50% wpłaconego depozytu, maksymalna kwota bonusu wynosi 150,00 zł dla jednego Uczestnika. Klient może zawrzeć dowolną liczbę kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego.
 • Akcja trwa od dnia 10.09.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 13.09.2020 r. do godz. 23:59.

Nie masz konta na STS? Odbierz bonusy już teraz!

Odbieram bonusy na start już teraz
Subksrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze
0
Chcesz zostawić komentarz?x
()
x