Już 17 czerwca będziemy oglądać High League 7: Grand Prix, czyli nową odsłonę freakowego wydarzenia. Włodarze co rusz przedstawiają nowych zawodników turnieju oraz Superfighty. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że w jednym z nich pojawi się Denis Labryga. Teraz federacja odsłoniła przed nami jego przeciwnika. Kto to jest?

Denis Labryga vs Dawid Crazy Załęcki - High League 7

High League już nie raz zaskoczyło nas ciekawymi zapowiedziami walk na 7 edycję. Mowa o ogłoszonych pojedynkach, takich jak Nowaczkiewicz vs Josef Bratan, czy też Kubańczyk kontra Alberto. Tauron Arena Kraków zdecydowanie wypełni się zatem silnymi emocjami. Wszystko za sprawą faktu, że w do tego zestawienia w dołączy Denis Labryga, który zmierzy się Dawidem "Crazy" Załęckim.

Obaj panowie są znani z mocnych ciosów, a to może skończyć się ciekawym starciem. Walka odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach. Jak wiadomo, żaden z nich nie zamierza odpuścić, a ich pierwsza konfrontacja będzie widoczna dla widzów już na najbliższej środowej konferencji. Tutaj jest jeszcze wiele niewiadomych, choć sporo mają do powiedzenia zaaferowani internauci.

Pod ogłoszonym pojedynkiem znalazło się wiele pozytywnych komentarzy, ale nie tylko. Niektórzy twierdzą, że wiek Załęckiego nie jest odpowiedni do walki z Denisem. Podkreślają, że takie starcie może się dla niego źle skończyć. Mężczyzna ma około 46 lat, co wprawia fanów w wątpliwości. Federacja odpiera zarzuty, twierdząc, że zawodnik już nie raz zaskoczył swoją kondycją.

Ponadto High League zapewnia również, że podczas środowej konferencji ogłosi nowego uczestnika wydarzenia. Jak myślicie, na kogo padnie?