Wokół Boxdela ostatnio zrobiło się spore zamieszanie za sprawą filmiku Natana Marconia o pokoju 222 i sekretach polskich influencerów. W trakcie specjalnego CAGE FAME MMA 20 doszło do podjęcia się tematu przegranej Xayoo z Boxdelem na Bitej Śmietance. Mężczyzna odniósł się do tych słów.

Xayoo tłumaczy swoją przegraną na Bitej Śmietance - "Różnica apteki"

Xayoo oglądając specjalny CAGE FAME MMA 20, w którym podjęto temat jego porażki w starciu z Boxdelem, nie wytrzymał i postanowił zabrać głos. Wyjaśnił on, że z wygraną włodarza FAME mogła mieć coś wspólnego torba, z którą zamknął się na 30 minut przed walką w toalecie. Co więcej, w całym przedsięwzięciu miała mu towarzyszyć tajemnicza osoba.

Wyobraźcie sobie, że jedziecie wiecie na galę charytatywną się pobić z kumplem, nie? I bierzecie ze sobą swojego człowieka od "high performance'u", który ma przy sobie całkiem pokaźną torbę i zaraz przed walką idziecie z nim do toalety na 30 minut. Interpretację zostawiam wam.

W dalszej części wypowiedzi Majkut przyznaje, że nie ma pewności, co dokładnie działo się za zamkniętymi drzwiami. Żartobliwie sugeruje, że może Boxdel tyle czasu załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne. Mimo wszystko w swojej wypowiedzi streamer stwierdza, że dla niego cała ta sytuacja wydawała się podejrzana.

Ten monolog oczywiście może jeszcze bardziej zaszkodzić Baronowi, który po aferze Pandora Gate dąży do ocieplenia swojego wizerunku. On sam na ten moment nie odniósł się do wypowiedzi byłego przeciwnika. Jak wiadomo, obaj mężczyźni znajdują się na karcie walk FAME MMA 20. Być może podczas gali zobaczymy ich konfrontację.