Jeszcze w sobotni wieczór 5 sierpnia oglądaliśmy Nikitę w walce z Najlepszą Polską Dziennikarką podczas CLOUT MMA 1 (wyniki). Wiele osób gratulowało wówczas dziewczynie, że pomimo przegranej pokazała ducha walki. Teraz jednak komentarze w stronę 19-latki dotyczą wycieku nagrań, który z gigantyczną szybkością rozprzestrzenia się po całym internecie. O co dokładnie chodzi?

Nagranie z Nikitą w roli głównej - Co przedstawia wyciek?

Choć mogłoby się wydawać, że szum wokół Nikity gwałtownie opada, a po jej walce zaczęły pojawiać się pozytywne komentarze w jej kierunku, to nagle całą siecią wstrząsnął wyciek. Filmik opanował zarówno social media, jak i rozmaite strony internetowe. Mowa o nagraniu, na którym dziewczyna występuje z koleżanką - Widać na nim jak dochodzi między nimi do stosunku. Oczywiście nie ma pewności, że jest to Nikola.

https://twitter.com/NEVIOO0/status/1688458170916540416?s=20

W sieci już wcześniej pojawiały się bowiem nagrania dziewcząt w takich sytuacjach, które łudząco przypominały Nikitę. Pełny materiał ma około 17 minut, jednak na rozmaitych social mediach jest publikowany w kilkudziesięciosekundowych filmikach. Najgorszym faktem całej sytuacji jest to, że nie trzeba się zbytnio wysilać, aby je znaleźć. W momencie takiego zamieszania pojawiły się już osoby liczące na zarobek.

Okazuje się, że są już chętni do sprzedawania pełnej wersji filmiku. Jest to oburzające, a rozpowszechnianie takich materiałów jest kompletnie nielegalne. Przypomnijmy, że nie ma stuprocentowej pewności, że w materiale występuje Nikita. Pojawiają się również informacje, że dziewczyna, występując tam, miała zaledwie 16 lat... Możemy jedynie czekać, czy zawodniczka Clout MMA lub Amadeusz Ferrari, który aktualnie pomaga jej w naprawie wizerunku, ustosunkują się do całej sytuacji.

https://twitter.com/Sprawiedli13001/status/1688457382559457280?s=20